Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha egy pasi kedves próbál lenni egy lánnyal, azt rögtön félreértik?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi barátilag kedves próbál lenni egy lánnyal, vagy figyelmes, vagy csak szimplán nem bunkó, akkor azt a csajok általában mért veszik rögtön nyomulásnak és emiatt kezdik szó nélkül kerülni az illetőt?

Elsősorban a saját 25 év körüli korosztályomban figyeltem ezt meg nagyon sok csajnál. Ez mért van? Egy pasinak kötelező bunkónak lennie és ha mégsem az akkor az már rögtön gyanús?


2011. jún. 30. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Viccen kívül, esetemben igen... :D De engem eddig csak a "kedves, jófiúk" vertek át vagy használtak ki... szal ha valaki legalább vállalja, hogy bunkó, akkor nem ér nagy meglepetés.

De ez én vagyok, a többire nem tudok neked magyarázatot adni.

20L

2011. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azért nem...

-Ha bejön a pasi ált. félre értem, és mindig beképzelem, hogy azért ilyen, mert tetszem neki.

-Ha nem jön be, és tudom mást szeret, vagy van barátnője, vagy tudom róla, hogy ilyen mindnekivel, akkor örülök, hogy jófej, és talán lehet vele haverkodni/barátkozni.

-Ha tudom mástól, hogy bejövök neki, és nekem nem, akkor próbálok távol maradni tőle. (De ezt fordított helyzetben pasiknál is észrevettem.)

-Ha tudom mástól, hogy bejövök neki, és ő is nekem, örülök, mint a fakutya.:D

2011. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább örülök.
2011. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!