Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális? ( Lányok és fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? ( Lányok és fiuk válaszát is várom)

Figyelt kérdés

16/L

Sűrű nyúlos fehérfolyásom van. Lehajolok vagy ha nehéz dolgot emelek már érzem,hogy folyik. Volt,hogy átis ütöttem tőle. Nagyon zavar. Még szűz vagyok és most lenne alkalmam elvesziteni de félek,hogy a fiu undorodni fog ettől. Mit tegyek? Lányok, tapasztalat. Fiuk, ti ezt gusztustalannak találnátok?


2011. júl. 3. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
és szerinted nem szűzen nem lehet elkapni semmit? nyilvános vécék... bárhol elkaphatod
2011. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hogyha nem ég meg viszket akkor nem fertőzés.

Van olyan akinek több folyása van ennyi az egész.Használj tisztasági betétet.

2011. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha nem fáj meg régóta van, akkor sajnos természetes
2011. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van és sokszor az őrületbe kerget.utánanéztem neten,fehérfolyás.de ha viszket,ég,piros akkor valami fertőzés
2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 KicsiPocok válasza:
Hátigen, ez ha nem fáj ésviszket akkor sajnosnemlehetvelemittenni. Ugyan ez van nekem ismár 4 éve,voltamvele dokinál, de nincs semmi bajom.Sajnos vannak olyan emberek,akiknél ez természetes. Sokatnem tudsz ellene tenni, használj tisztaságibetétet, éslegalább naponta 3x cseréld. Sex előtt pedig mindenképpen jóljönne egy zuhany, vagy egy alaposabb mosakodás.:SS
2011. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
és a párodat nem zavarja,hogy az elöjáték alatt folyik?
2011. júl. 5. 19:35
 17/19 KicsiPocok válasza:
Annyi idő nem nagyon telik el a zuhany és azelőjáték alatt, de ha mégis, ráfoghatod arra, hogy csak benedvesedtél ;P
2011. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget. remélem nem fogja zavarni
2011. júl. 5. 19:40
 19/19 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is mondták, wc-k strand...
2011. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!