Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Nem pasizni akarok, és nem azért írom mert fényezni akarom magam meg ilyesmi,meg tudom így nagyon nem derül ki milyen vagyok,csak úgy kíváncsiságból írom.:D


Külső: 160cm körül, nem vagyok dagadt,de nem is vékony,szóval olyan közepes,van egy kis fogni való:) van mellem is minden :D

szőke haj(festett), zöldes barna szem.

Csajosan,csinosan öltözködök. Szeretem azért kirakni amim van..:D nem kell azt rejtegetni:D


Belső: először amikor még nem ismernek csendesebb vagyok, nem tudok egyszerre megnyílni idegenek előtt.De utána megtudok nyílni teljesen. Nagy szájú vagyok alapból:)

Hűséges vagyok..Megbecsülöm amim/akim van.

Picit akaratos vagyok. Hamar feltudnak idegesíteni :D

Hirtelen haragú vagyok,de a haragot nem bírom,így hamar békülés van.


még írok valamit csak úgy:D : Szeretem az autókat,a motorokat,a sebességet:D Eljárok autós találkozókra barátokkal,tesómmal:)

De nem vagyok fiús,sőt nagyon is csajos:D

Szeretek bulizni, bár nem mindig,attól függ milyen a társaság,és milyen kedvem van.

Nincs sok barátom/barátnőm,de akik azok értük mindent megtennék:)

Sok pasi van körülöttem,sokan bepróbálkoznak,de nem adom magam könnyen ,azért sokan fel is adják,és hamar lemondanak rólam, de ez ilyenek nem hiszem hogy megérdemelnének.

16/L.


Mit gondoltok egy ilyen lányról? :D


2011. júl. 5. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik :) Szeretem az olyan csajokat akiket érdeklik az autók,versenyek.az meg még jobb hogy nem adod magad könnyen, ilyenből kevés van
2011. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

eredeti hajszined milyen?


amiket meseltel nekem mind tetszettek,az "uniszex" tulajdonsagok engem is jellemeznek:D

2011. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az eredeti barna :)
2011. júl. 5. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
így nem tudod megmondani... de semmi extra.
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy kamaszlány vagy.
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
festet haj és smink nálam hátrány :S
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Küldhetnél képet is magadról!

Jobban tudnánk "ítélkezni"!:)

2011. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szép lehetsz:) jó hogy így gondolkodsz.

nekem tuti tetszenél ;)

2011. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)


képet nem szeretnék mutatni:)

2011. júl. 5. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy fiatal szexi csaj vagy. És szeretsz magadról írni 3. személyben..
2011. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!