Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lovagias egy sráctól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lovagias egy sráctól?

Figyelt kérdés

azt akarom csak tudni hogy mennyire lovagias egy sráctól ha ő fizet egy lánynak ?

18 éves férfiról beszélünk.


2011. júl. 5. 14:34
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
93%
az elején még elhiszed hogy ezzel nyűgözöd le. aztán megtanulod hogy a normális csajok felesben fizetnek, a maradék meg a pénzre megy:D
2011. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét.
2011. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem lovagiasság kérdése.

De így szokás, mint ahogy az udvarlás is.

Persze vannak helyek, ahol a nő szokott. Ne mindegy??

Csak ne legyen vezsekedés és jó legyen a film:D

2011. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében elvárják a nők, hogy az első randin felkínáld, hogy te fizess. A többi,meg kialakul. Ha normális a csaj, később felesben rendezitek a cehhet.
2011. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én is a felesre szavazom, de ha a pasi szegény, a nő gazdag és szeretik egymást, nem hiszem, hogy gond, ha mindent a nő fizet.:P
2011. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lovagias, én örülök ha felajánlják, bár én mindig mondom, hogy álljuk felesbe, csak maximum ragaszkodnak hozzá, hogy ők fizessenek. Én elég csóró vagyok, szóval nem erősködök, hogy de lécci hadd fizessek már én...

20L

2011. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felesbe kell tolni, vagy a gazdagnak.
2011. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Régen ez lovagias dolog volt.

Ma pénzéhes r*banc vagy, ha hagyod.

A férfiaknak jobban kell a női egyenjogúság, mint a nőknek, mert így legalább a felét fizeti a nő.

2011. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bix ***** válasza:

"Régen ez lovagias dolog volt.

Ma pénzéhes r*banc vagy, ha hagyod.

A férfiaknak jobban kell a női egyenjogúság, mint a nőknek, mert így legalább a felét fizeti a nő."


én megtehetném hogy fizetem. de nem fogom. az első randi az ismerkedési fázis elég erősen. ha nekem fontos hogy oda menjünk ahova megyünk pl vacsira akkor had ne én toljak bele 20k-t a 4 fogásos "legdrágábbatmindenből" rendelésébe, mert nem azért megyünk. vagy olyan helyre viszem ami nem fizetős... erre a hölgyek jelentős része persze besértődik, de a normálisabbja általában az első randin is felesben fizet. 20-25 éves lányokról beszéltem perzse

2011. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tök meggyőző lehet a randi végén elkérni a pénz felét a csajtól. Biztos nem mennék el egy újabb randira.
2011. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!