Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ezek a tulajdonságok kihaltak?

Figyelt kérdés
Most éppen a romantikus,tisztességes,hűséges...ilyenrkre gondolok :) Megnéztem a fiatalokat,jó én sem vagyok valami öreg,de akkor is...lehet én vagyok csak régimódi,de szeretek udvarolni,romantikázni,ellenzem a megcsalásokat! Azt vettem észre,mostanában mindenki úgy cserélgetti a párját,mintha gyártósoron jönne a többi :S Miért van ez? Miért kell minden normális lánynak is elzüllenie? Miért kell minden pasinak bunkónak,és taplónak lennie sokszor? Ezek jönnek be? A Kedvesség hova tűnt? Nagyon ritka manapság,persze MINDENKINEK FELHÍVOM A FIGYELMÉT AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!!!Köszönöm
2011. júl. 5. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
most írhatnám a médiát meg hasonló dolgokat, de erre a kérdésre sosem fogsz még így sem kielégítő választ kapni. én már túljutottam azon, hogy felidegesítsem magam rajta... egyébként nézz szét a csendesebbek között, ott biztos vannak még ilyenek, én találkoztam is velük.
2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én 15 éves lány vagyok de ennek ellenére örülnék ha egy srác tényleg udvarolna nem pedig benyögné hogy bejövök neki és lesmárol azonnal-.-
2011. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Háát csendesebbek? Hmm...nem is tudom,az a baj őket meg megtalálni,szinte lehetetlen :) Sokak szerint sem csúnya nem vagyok,sem rossz ember...csak nekem az olyan csajok nem igazá jönnek be,akik mindenkivel,mindenhol...szeretem inkább azokat,akikben ez megtalálható valamennyire :)
2011. júl. 5. 19:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy emiatt lett majdnem mindenki ribi.
2011. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mondom, csendesebbek. ott mindenki ilyen szinte. és attól, hogy csendesek, még nem kell csúnyának sem lenniük, sőt, rengeteg szép van közöttük, sokszor szebbek, mint a ribikék.
2011. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
attól még lehet, hogy nem találják meg őket!
2011. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem,kit is hívsz te "csendesebbeknek"!? :)
2011. júl. 5. 19:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is sokszor felteszem magamnak. Nehéz találni olyat aki nem vetít , hanem az igazat mondja és nem úgy van vele , hogy itt egy csaj , de van még belőle 1000 ...azokon szépen végigmegy és ez a történet.


17/L

2011. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jómagam is ilyen beállítottságú vagyok, szeretek udvarolni, szeretem megadni a módját és megküzdeni egy lányért. Csak sajnos én is azt veszem észre, hogy ezt egyre kevésbé értékelik, vagyis fogalmazhatnék úgy, hogy egyátalán nem értékelik. Mert ettől leszek "nyálas", "nem férfias" stb. Az első barátnőm romantikus típus volt, talán emiatt maradtam meg ezen a szinten.

De gondolj bele. Van egy romantikus pasi, és egy olyan csaj, aki nem igényli a romantikát. A pasi megváltozik, elkezd bunkó lenni, közben összefut egy másik lánnyal aki pedig igényelné a romantikát. A lány látja a pasi hozzáállását, hogy neki a durr-bele csajok jönnek be, így ő is az lesz. És így terjed tovább.

Az első válaszoló írta, hogy ez a média hatása. Ez nem lerágott csont, szerintem teljesen igaza van, honnan máshonnan vennék át ezeket a viselkedésmintákat a mai fiatalok?

28F

2011. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
csendesebbeken azokat értem, akik ha szétnézel valahol, nem tűnnek fel rögtön, csak ha jobban körülnézel. először ugyanis a ribikéket meg hasonlókat fogsz látni, utána pedig észreveszed azokat is, akik elég értelesek ahhoz, hogy ne reklámozzák annyira magukat. így érthető?
2011. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!