Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használ ki engem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ ki engem az összes nő? Rossz helyen keresem őket? Nők, lányok tanácsát is várom hogy mit csinálhatok rosszul!

Figyelt kérdés
Nem tudom általában mindig olyan nőket fogok ki,aki vagy nem becsülnek meg,vagy kihasználnak!Ha szakítás lett a vége mindig én szívtam meg,vagy engem csaltak meg!Nem értem mert szeretem és tisztelem a nőket,de ugyanakkor papucsnak sem vagyok mondható,általában kedves vagyok vagy voltam a barátnőimmel,ugyanakkor nem vagyok egy nyáldózer sem.Próbáltam meg találni az arany középutat,de eddig mindig kapufába rúgtam!Jó képűnek mondanak,hűséges vagyok,igényes vagyok és normálisnak is mondhatom magam,általában ha van párom akkor mindent megteszek a kapcsolatért,kompromisszumot is tudok kötni de nem vagyok pacsker és a kapcsolataimban és a nőkkel szemben korrekt vagyok,nem vagyok túlzottan nyomulós,de ha kell akkor megküzdök egy nőért!Akkor még is mi a probléma?A barátnőimet nem szórakozó helyen szedtem fel soha,tehát erre sem lehet fogni!Valami tipp hogy mit csinálhatok rosszul?Lehet hogy eddig tényleg rossz helyen keresgéltem?
2011. júl. 6. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert mégse vagy olyan jóképű. Aki külsőre nem jön be a lányoknak, az max arra jó, h elszórakozzanak vele (de ha nagyon csúnya lennél, akkor még arra se), meg h fizessen nekik ezt-azt.

Próbálkozz csúnya lányoknál, náluk talán van esélyed!

2011. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51


Anyád csúnya te nyomorék!:D

Hát eddig ilyenre nem volt panasz,mert eddig olyan nőket meg kaptam amiért másnak térden állva kellet könyörögnie.....

Nem hinném hogy csúnya lennék,vonzódnak hozzám a nők,nem ezzel van a baj!

2011. júl. 10. 17:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vonzódnának hozzád a nők, akkor nemcsak kihasználnának.
2011. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy egy nő "állítólag" élvezi a szexet, nincs. A női orgazmusnak, ugyanolyan látható, és érzékelhető, egyértelmű jelei vannak, mint a férfiaknál, max. a férfiak nem tulajdonítanak jelentőséget neki, vö. hagyják magukat átverni.

Lehet, hogy neked az időzítéssel van gondod. Olyan értelemben, hogy túl korán kezded el a tenyereden hordani a partneredet. A kapcsolatotok idejéhez, és tartalmához képest, túl korán biztosítod őt attól, hogy rátalált az igazira, innentől kezdve ásó-kapa-nagyharang. Ha úgy is érzed, hogy Ő a nagy Ő, minden kapcsolatban szükség van a hódításra. Arra az időszakra, amikor az ember még nem érezheti tökéletes biztonságban magát. Erőfeszítéseket kell tennie annak érdekében, hogy fontossá, és különlegesen egyedivé váljon a másik számára.Ha te nem hagysz erre időt, mert az első, vagy a második találkozásnál elmondod, hogy korrekt, megbízható, monogám, család-és nőszerető, alkalmazkodó pasi vagy, akkor megfosztod a partnereidet attól, hogy ezeket a tulajdonságokat ők fedezzék fel. És attól is, hogy elhiggyék, ezek a tulajdonságok csak nekik szólnak, és ők változtattak téged ilyenné. Hódítás nélkül, olyan egy kapcsolat, mint a szóda buborék nélkül. Meg lehet inni, ha nagyon szomjas az ember, de ha van helyette igazán pezsgő, csípős, frissítő, akkor inkább azt választja.

Ezek a hódításhoz tartozó "játszmák", nem túl bonyolultak. Leginkább az a lényegük, hogy a másik ne érezze túlságosan fontosnak, nagyon nyeregben magát. Nem kell rendszeresen hívogatni, napi 10 sms-t, emailt küldeni. Megengedhető - eleinte - hogy lemondasz egy megbeszélt találkozót, különösebb bocsánatkérések nélkül, és közlöd, hogy majd elmondod mi volt az oka. Aztán szóba se hozd, ha az illető rákérdez, mondd azt, hogy hosszú, és bonyolult. Tarts egy kis távolságot, nem kell minden szabadidődet a választottad "lába elé teríteni", az első pillanattól kezdve. Ha a falat kaparod otthon unalmadban, akkor is legyen 1-2 hétvége, amit nélküle töltesz. Mondd meg, hogy a saját társaságoddal leszel, idővel, ha majd úgy alakul veled mehet.

Erre most mondhatja bárki, hogy átverés. Igen is, meg nem is. Egyrészt valóban kell, hogy legyen egy önálló, saját életed, amit egyedül is képes vagy örömmel élni. Az olyan pasikat, akik úgy lesnek egy alkalmas nőre, mint pók a sarokból, néhány mondat után ki lehet szúrni, és innentől kezdve érdektelenek. Vagy csak átmenetileg érdekesek.

Ha neked nincs ilyesfajta független, egyedül sem magányos életed, akkor először ezt kellene megteremtened. Mihelyst eltűnik az a látszat, hogy tökéletesen ki vagy szolgáltatva valakinek, rögtön érdekesebb, és vonzóbb leszel.

2011. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ma 18:19


Huu nagyon jókat írtál köszönöm!!Ezt tudom magamról,főleg ezt a részt!!


A kapcsolatotok idejéhez, és tartalmához képest, túl korán biztosítod őt attól, hogy rátalált az igazira, innentől kezdve ásó-kapa-nagyharang. Ha úgy is érzed, hogy Ő a nagy Ő, minden kapcsolatban szükség van a hódításra. Arra az időszakra, amikor az ember még nem érezheti tökéletes biztonságban magát.



Nem tudom igazából ebben lehet valami igazság!Sőt ebbe van az igazság!Sokszor éreztem azt hogy szerelmes lettem és úgy ahogy mondtad a tenyeremen hordoztam őket és nem vártam ki azt az időszakot amíg beérik a dolog és túl hamar átadtam magamnak a dolognak!De ezt nagyon nehéz leküzdeni mert ha én valakit meg szeretek akkor azért mindent meg teszek és ez a baj!Ezen kell változtatnom,majd még ki kell gondolnom hogy a következő kapcsolatban hogyan csináljam ebbe a kezdetleges időszakba!


Ez tényleg nagyon hasznos volt köszi!Őszintén szólva nagyon magamra ismertem evvel kapcsolatban és örülök hogy ezt így leírtad,így legalább tudom hányadán állok magammal!


Igen!Ez volt a baj többnyire!

2011. júl. 10. 19:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Te nem is tudod, hány hozzád hasonló pasi fut bele ugyanebbe a zsákutcába, amiről ők maguk nem érzik, hogy mekkora csapda. Ugyanis őszintén magukat adják, és nem tesznek semmi rosszat. Csak épp az "adagolás" idejét, és módját rontják el.Ha tényleg segítettem, örülök neki, és remélem sikerül a saját javadra fordítanod.:-)))
2011. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!