Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az én barátnőm kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az én barátnőm kell mindenkinek?

Figyelt kérdés

Miért akarja mindenki az én barátnőmet? Lassan 3 éve együtt vagyunk, de még mindig akadnak olyanok, akiket ez nem érdekel és bepróbálkoznak nála, persze null eredménnyel, de negem akkor is állatira idegesít már!

Mikor még fent volt a különböző közösségi portálokon naponta kapott több tíz olyan levelet, hogy "Járnál velem?" stb., ha elmegyünk bulizni és egyedül marad egy pillanatig már fűznék, volt olyan is, hogy ülünk egy kávézóban és odajön egy "keményfickó", hogy koptasd le az öcsédet, mert beszédem van veled...na ez is addig volt kemény, míg a vér nem ömlött az orrából. És akkor a legújabb sztori: új gyerek jött az osztályba, telómban látta abarátnőm fényképét, azóta cukkol, hogy el fogja szedni tőlem stb., én ráhagyom persze, de azért kezd idegesíteni, viszont ha őt megütöm a suliban, akkor abból még nekem lenne bajom. :S


Az lenne a kérdésem, hogy mások is vannak ilyen helyzetben, vagy csak én? Meg egyáltalán mit lehet ezzel kezdeni? Segítséég!


2010. júl. 21. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert jó szar bulikba jársz. Sok a paraszt arrafele. És mi baj lenne a suliba ha megütnéd?
2010. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

off: A stílusod is olyan mint annak a "keményfickó"-nak.. na mindegy..nem ez a lényeg

on: Sztem hagyd a francba, ha eddig senkinek se sikerült, majd pont neki.. jó vicc...

2010. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Verekedésel semmit se oldasz meg.
2010. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Mert csak az foglalt, akin fekszenek.


küldd el privát üziben a barátnőd mobilszámát. meglátjuk, hogy mennyire erős ez a "null eredmény" dolog

2010. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Párom otthagy valahol egy pillanatra és már jönnek a pasik udvarolni. Ő erre bersze baromira büszke...
2010. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és hol laksz? (ez csak úgy érdekel)

A barátnőd nagyon szép lány lehet =) Szerintem hagyd az osztálytársad a fenébe, ha látja h idegesít csak jobban csinálja. Majd ha lép is na akkor húzz be neki olyat a suli folyosóján hogy égjen a feje! :D

17/L

2010. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gyönyörű barátnőd lehet :)

LEgalább átesett több próbán is a hűsége, kevesen bizhatnak enynire a barátnőjükben ;)

2010. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És nincs valami tippetek, arra hogy ne próbálkozzanak nála a pasik?
2010. júl. 21. 23:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért ez a "koptasd le az öcsédet" szöveg eléggé idegesítő. Velem is volt ilyen, ott vér nem volt, de azóta előre köszön a figura. Amúgy meg örülj neki, hogy ilyen barátnőd van. Szép, hűséges, ha meg még okos is akkor öcsém megfogtad az Isten lábát, csak el ne engedd.
2010. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hm izom szagot érzek. csak nem a bankba jársz a csajoddal te kis csíra. ja bocsi már retropolis vagy mi a tököm
2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!