Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Ütöttél már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ütöttél már meg valaha lányt? (Fiúk válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki tiszteli a női nemet, de biztos vannak akik emeltek már kezet lányra/nőre.

Ha igen, mi volt az oka?

Megbántad?


Lánytesós verekedés nem számít! :)

(Ja és én is szeretem a szilvás buktát! :))

Igyekeztem megelőzni minden lehetséges rossz választ :D


2011. júl. 19. 00:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
64%
Én is azt vallom, hogy nem ütnék meg nőt, de ha a feleségemet, vagy valamelyik lányomat bántaná vagy fenyegetné egy nő, akkor nagyon valószínű, hogy megtenném.
2011. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,úgy igazán még nem ütöttek meg.

De álltalános negyedikben volt egy fiú akit mindenki piszkált,pedig rendes gyerek volt.Egyszer én is poénból oda mentem hozzá és csak úgy elvettem tőle a tolltartóját,csak hülyülni akartam vele,elveszem tőle kergetőzünk egy jót,azt hittem vicces lesz.

Szóval elkapott és lenyomott a padlóra,persze egyből visszaadtam neki mire elengedett.

Szegény,nem gondoltam hogy ennyire a szívére veszi a dolgot,többet nem is mertem kikezdeni vele.

2011. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem bántani a nálam gyengébbeket, de általánosban egy lány folyton csúfolódott az anyagi helyzetünkkel én pedig nem vagyok az a fajta, aki mindent lenyel. Úgyhogy behúztam neki, aminek természetesen intő lett a vége, mert tanárkislány volt...

Amúgy nem szeretem az erőszakot, de aki a családomat, barátaimat fenyegeti, veszélyezteti, bántja, ott nem udvariaskodok.

20/L

2011. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én a barátnőm fenekét már megpaskoltam, de csak kedvesen aranyosan, és nem bánta! :) 27F
2011. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Rendszeresen verem a nőket.

Bár ennek az az oka, hogy kung fu-zok :) Az edzésen meg több a lány mint a fiú, legalábbis ahova én járok. De különben nem ütnék meg egy védtelen nőt, még akkor sem, ha megpróbál halálra idegesíteni, vagy megütni engem (volt már rá példa, hogy egy lány föl akart pofozni, én pedig csak kivédtem, és nagyot nézett, hogy most mi van) :D

2011. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én néha még azt is hagytam (pofon) had örüljön.
2011. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
49%

18:39


Egy normális férfi megveri a nőt, ha a nő megtámadja őt! Ne magadból indulj ki pancserkém! Attól még, hogy neked komplexusaid vannak és primitív vagy, attól még más tud gondolkodni. Te a férfi nemben lévő paraziták egyike vagy. Sajnos vannak hozzád hasonló paraziták, akik férfinak nevezik magukat, holott közük sincs a férfihoz azon kívül, hogy a lábuk között pōcs van.


Természetesen sok indok van, amiért nőt meg lehet ütni. Például ha a nő megtámadja a férfit, az már bőven elég indok arra, hogy a férfi megverje a nőt.

2011. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem, de már jártam közel hozzá.
2011. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!