Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Ütöttél már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ütöttél már meg valaha lányt? (Fiúk válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki tiszteli a női nemet, de biztos vannak akik emeltek már kezet lányra/nőre.

Ha igen, mi volt az oka?

Megbántad?


Lánytesós verekedés nem számít! :)

(Ja és én is szeretem a szilvás buktát! :))

Igyekeztem megelőzni minden lehetséges rossz választ :D


2011. júl. 19. 00:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
82%
A Margit néha kap, bár újabban ő ver engem.
2011. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, s mivel a tesóm fiú a haverjaival elég sokat kötöszködtem, elég sokat verekedtem velók kiskomormban:P Egyszer pedig ültem a focipálya szélén, traktorgumikkal volt kirajva, na egy olyanon ültem, és izomból eltalált a labda, én meg jól lerepültem róla xD Nem szándékos volt, de azért így visszaemlékezve vicces:P
2011. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

ÍÍÍÍnye hát nem tudja leírni a nevét?

Maoooorgit!

2011. júl. 19. 01:03
 14/38 anonim ***** válasza:
53%
01:03 bocs de ezen szakattom:Djol elkaphatott:D:D
2011. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Kellemetlen lehetett :/ :))
2011. júl. 19. 01:04
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kb. negyedikben sorban álltunk a suliban az ebédlő előtt. Általában akinél volt táska, kabát, az nemes egyszerűséggel lehajította a földre a bajárat mellé. Álltam a sorban, és kiesett elém a kupacból egy kabát. Gondoltam, nem vagyok paraszt, hogy rálépjek, fogtam, és visszatettem a kupac tetejére. Erre jött Bence, a tejfölszőke szociopata, és elkezdett lökdösni, és a "mit csináltál a kabátommal?" kérdést többször nekem szegezte. Mikor már a földön feküdtem, addig rúgdosott, míg egy tanár oda nem ért, és aztán végig ott állt, hogy biztos azt valljam, hogy elestem.

Nemsokára rá kirúgták a suliból, mert mint kiderült, tényleg szociopata volt.

24/L

2011. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
68%
Igen.Mostani barátnőmet.Ok nélkül balhézott velem,azt még elviseltem ilyenek a nők rossz napja volt meg minden.Direkt föl akart idegesíteni mert én csöndes vagyok nem veszekedtem vele.Szóval nem kellett volna anyámat szidnia akivel egyébként nagyon jóban vannak.Kapott egy nagyon kicsi inkább csak jelképes pofont vissza akarta adni akkor megszorítottam a kezét és csak akkor engedtem el amikor leált.Az jobban fájhatott neki mint az a nagyon kis ütés.Utána megbántam de még ő mondta,hogy ne szakítsunk.Azóta minden rendben van köztünk de jobb lett volna ha ez nem történik meg.
2011. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
52%
lány vagyok...de ütöttem, fiút is, lányt is, mert hülyék voltak... még most is azok... cigányság volt na. : D és olyan jól esett, sose fogom megbánni.
2011. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában egy lány le akarta venni a pólómat én meg rácsaptam a kezére 3x is, hogy ilyet nem szabad csinálni. De ezen kívül még nem ütöttem lányt.
2011. júl. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
51%

Hát eléggé kis harcias típus vagyok :PP

és volt,hogy egy-két fiú felpofozott,vagy megrúgott,lökdösött,de persze rájuk uszítottam a fiú barátaimat,de volt,hogy én is nekik mentem,mert azért nehogy már olyan pofátlan legyen,hogy megüt/megrúg.

Visszagondolva elég szánalmasok voltak,mert általában a csendesek verekedtek fiúkkal,lányokkal,persze általánosban.De részben ez kovácsolt össze mindenkit.Igazából mindenki egy fiút piszkált,aki ritkán beszélt,8 év alatt 5x hallottam beszélni.:)

2011. júl. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!