Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Ütöttél már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ütöttél már meg valaha lányt? (Fiúk válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki tiszteli a női nemet, de biztos vannak akik emeltek már kezet lányra/nőre.

Ha igen, mi volt az oka?

Megbántad?


Lánytesós verekedés nem számít! :)

(Ja és én is szeretem a szilvás buktát! :))

Igyekeztem megelőzni minden lehetséges rossz választ :D


2011. júl. 19. 00:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
50%

áá de pont lány tesós nem számít:D

pedig milyen jókat szoktunk pofozkodni:D

ahhoz képest hogy ö 32L én meg 20F :D

2011. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom leakart csapni egy bogarat és a bogár helyett hát engem talált el telibe, olyan piros volt :'D

Meg sportolok és alacsony vagyok úgyhogy általában fejbe meg mellbe szoktak könyökölni a fiúk...

2011. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 DaemonSykes válasza:
74%

az a férfi aki kezet emel egy nöre többé nem férfi.

de ezt csak egy igazi férfi képes felfogni,az összes többi

csak egy h*lye p*csa, farokkal a lába között aki azt gondolja hogy neki joga van a nála gyengébbet bántani. arra hogy megütök egy nőt, semmi mentség nincsen. olyan nincs, hogy nem akartam, csak nagyon dühös voltam. egy normális f*szi rendelkezik önkontrollal. a másik tipikus válasz arra hogy miért bántottad a nőt, az a jellegzetesen buta nézés szokott lenni, amire csak a magukat férfinak képzelő emberek képesek, akik valojában csak komplexusokkal küzdő kislányok. egyszerüen nem is érti mi a baj azzal hogy egy nőt bánt, mert annyira sötét hogy nem lehet rajta segiteni. én például amiota az eszemet tudom, szeretek verekedni, de ezt a férfitársaimon vezetem le, nem a gyengébbik nemen. nem azért születtem erösebbnek hogy visszaéljek vele. az a férfi aki egy nőt bánt, csak egy nagy rakás sz*r, és ezen semmit nem változtat hogy ők milyen kifogásokkal állnak elö arra vonatkozoan hogy miért lehet egy nőt bántani. nem lehet és kész.

2011. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2011. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Engem a mostani barátom egyszer szemen talált, de véletlen volt, mert miközben valamit magyarázott, elég erőteljesen hadonászott a kezével... Ez ütésnek számít? Végülis, utána elég sokáig fájt... :D De csak nevettünk az eseten... :D

amúgy, apámtól is kaptam/kapok néha nevelő jellegű pofonokat, nem tudom, ez vajon számít-e. :/

2011. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy csajom aki elég harcias volt. Kaptam néhány pofont aztán kitaláltam a jó módszert amivel a családja előtt se kellett szégyenkeznem. Mikor ütött mindig elkaptam a kezét és elkezdtem szorítani, nem teljes erőből de azért adtam az érzésnek :D Fájt neki mint az állat de hivatkozhattam arra hogy csak lefogtam és mondanom sem kell bevállt: egy idő után rájött hogy magával baszik ki ha keménykedik, nem velem.
2011. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 IQnindzsa ***** válasza:
61%

Egyszer... egyetlen egyszer komolyan késztetést éreztem rá, de nem tettem meg. Vettem egy mély lélegzetet és elsétáltam.

A miért : A fősulin nem adtam be egy házidolgozatot de pofátlanul bementem megkérdezni ,hogy hányas lett. Érdekes mód keresgéltek egy darabig... majd közölték h négyes. Gondolom azt hitte a nő h elvesztette... De a lényeg... Volt egy húzásom... és ez a csaj szépen elmondta a tanulmányi irodán ezt. Mindezt színtiszta rosszindulatból. Nos... amikor megtudtam ,h ő köpött be akkor ,életeben egyszer majdnem megtettem. De végül nem. Szerencsére. Így legalább tudok tükörbe nézni.

2011. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

1: Egy pár ált sulis volt osztálytársammal egy időben nagyon nem jöttem ki, egész pontosan minden alkalmat arra használtak fel, hogy megalázzanak. Kb 12 évesek voltunk, egyszer alamelyik srác behozott egy playboyt, azon voltunk srácok összeborulva. Egyszer azon kapom maga, hogy valaki alaposan seggberúg, hátranézek, 2-3 csaj hangosan röhög rajtam. Úgy tettem, mintha nem vettem volna észre, erre megint. Ekkor inkább már meg sem fordultam, hátha megunja, de nem. Na ekkor elborult az agyam, és két lépésből akkorát rúgtam a csajba, ami a csövön kifért, majdnem el is esett. Nem mondom, hogy büszke vagyok a dologra, de kevés dolog esett jobban életemben, és már nagyon sok volt a számláján addigra.


2: Olyan 16 éves lehettem, amikor egy csaj haverom konkrétan megkért, hogy keverjek le neki egyet, hogy a kiszemelt fickó, aki arrébb sátrazik elhiggye, hogy a bátyja vagyok, mert nem mert vele kezdeni, mondván nem hiszi el, hogy nem a pasija vagyok. Nem értettem, ez neki miért jó, el is zárkóztam a témától. Kicsit később nekiálltunk a lánnyal vodkázni, erre egyszercsak, mikor látja, hogy a srác bámulja, lekever nekem egy pofont, és mutatja, hogy jöhet a válasz, mondom, ilyen nincs. Fogyott a vodka, a csaj ezt még jó párszor eljátszotta, mire végülis, essünk túl rajta alapon, eljárt a kezem, csak a sok tömény miatt már nem éreztem mekkorát adok, és elég sistergős/csípősre sikeredett. Na innentől a srác azért nem mert vele kezdeni, mert egy brutális állat a bátyja :D.

2011. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Hat en ugy definialtam magamban, hogyha megut a lany, akkor valamit visszakap. Zsibit vagy valamit. De meg nem jutottunk el idaig pedig 14 eve egyutt vagyunk.
2011. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Lányt nem, csak egy dagadt nőstény cigányt, aki két másik retkes k.rvával, pont a feleségemet találták be. Gondolom azt hitték, hogy egyedül van és szépen körülállták. Ez az egyik kórház elött volt, már vagy 10 éve. Zoknikat árultak, nem láttam a szitut, mert pont a portással beszéltem, csak mikor kiértem, akkor rángatta a dagadt szuka. Nem kérdeztem semmit, csak oldalról, ököllel az arcába ütöttem, meg a fajtáját, felmenőit emlegettem stb. De elég volt egy ütés, el is borult tőle. Büszke nem vagyok rá, de meg nem bántam, sőt!

Mi otthon utána megdumáltuk a dolgot. Teljesen belelkesült, hogy szép ütés volt, tanítsam meg rá. :D

Amúgy az össz bűne annyi volt, hogy mikor látta, hogy műszálas, gagyi cuccok, nem akart vásárolni...

2011. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!