Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kellek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kellek majd így egyáltalán valakinek is?

Figyelt kérdés
nagyon dagadt vagyok és nem tudok egyszerűen fogyni.166 cm 63 kló:/olyan gusztustalannak érzem magam:(Mikor lefényképeznek akkor nem durva,de amikor tükörbe nézek nagyon ronda.Köztudott hogy a fiúk a vékony lányokat szeretik(akár mit is mondanak itt gyk-n) Így nekem nincs nagyon esélyem hogy találjak valakit?
2011. júl. 19. 11:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Újra 33F vagyok. Ok, a háziorvosod véleménye más megközelítés, a kérdésed az volt, hogy lesz-e párod. Az más kérdés, hogy lehet fogyni, vagy lehet figyelni arra, hogy mit eszik az ember, de az, hogy erre rágörcsöljön az ember vagy hogy azon agyaljon, hogy +10 kgval lesz-e párja, erre írtam, v írtuk többen, h butaság. - És most finom voltam és nőies :)
2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem tetszenek a duci lányok is és ugyanúgy, mint a vékony lányok. Sztem a lányok esetében nem számít annyira a testalkat. Persze ne legyen 120 kiló, de olyan 70 körül még egyáltalán nem gond. Engem legalábbis nem tántorítana vissza. Számomra az arca a legfontosabb meg úgy összességében nézem és van olyan, hogy pont azért tetszik, mert duci.


Régebb nagyon bele voltam zúgva egy lányba. Igaz, hogy magas volt, úgy 170 cm körül és 70-80 kg. Az öltözködésével igaz, hogy nem nézett ki annyinak, mert úgy öltözködött, hogy nem látszott rajta, de szerintem nagyon szép volt és nagyon oda voltam érte, csak nem kellettem neki.


Nem küldenél egy képet magadról esetleg? Mondanék rólad véleményt, ha gondolod


20f

2011. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A háziorvos azt mondta, hogy legyél 50 kilós? Mivan? Ez csak nekem hibádzik, de nagyon? Tudod mit? Koplaltasd csak magad, ha azt hiszed, hogy attól jobban fognak szeretni, de ne csodálkozz, ha valami bajod lesz...
2011. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

[link]


tessék:/

2011. júl. 19. 13:04
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen ő mondta,állítólag nekik megvan adva hogy milyen mérethez milyen súly az ideális,és ezért mondta ezt mert ez lenne az ideális.
2011. júl. 19. 13:05
 16/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezen a képen annyira pont nem látszik a combom amit utálok.:( Az a legcsúnyább
2011. júl. 19. 13:06
 17/25 anonim ***** válasza:
Ezen a képen hol van az a zsírdisznó, akiről eddig beszéltél? XD teljesen vékony... de most mi a frásznak kellett feltenned ezt a kérdést? Igen, bevált, mindenki téged győzköd és neked "udvarol", hogy jajj, ugyanmár.
2011. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy ilyet mondott az orvos, ez megint csak rinyálás. Ha ebből az alkatból lefogynál 13-14 kilót, csak a csontjaid zörögnének szép vidáman... Ha te komolyan azt hiszed, hogy dagadt vagy, akkor egyedül egy helyen van baj, a fejedben.
2011. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
úristen.nem ezért raktam fel.De ha te magadból indulsz ki...Azért tettem fel mert kövérnek látom magam,és érdekelt hogy így egyáltalán kellek-e valakinek. Ennyi de ha kötözködni szeretnél akkor nyugodtan irogass,max nem válaszolok rá..
2011. júl. 19. 13:09
 20/25 A kérdező kommentje:
Most hogy bizonyítsam be?Menjek el és vegyem fel a hangját vagy mit scináljak?Mondtam egyébként hogy képeken nem olyan vészes...de a tükörbe teljesen más...
2011. júl. 19. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!