Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kellek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kellek majd így egyáltalán valakinek is?

Figyelt kérdés
nagyon dagadt vagyok és nem tudok egyszerűen fogyni.166 cm 63 kló:/olyan gusztustalannak érzem magam:(Mikor lefényképeznek akkor nem durva,de amikor tükörbe nézek nagyon ronda.Köztudott hogy a fiúk a vékony lányokat szeretik(akár mit is mondanak itt gyk-n) Így nekem nincs nagyon esélyem hogy találjak valakit?
2011. júl. 19. 11:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki? XD Egy centivel magasabb vagyok nálad, 58 kilós most éppen, de rajtam borzasztó idiótán, egyenetlenül oszlik el a súly. Konkrétan fenékre hízok. Annyi a lényeg, hogy olyan ruhákat kell hordani, ami előnyös és nem kell nagy ügyet csinálni belőle és hisztériázni. XD Igen, akkor is lehet az embernek barátja, ha nem piszkafa, itt vagyok én, az élő példa. XD
2011. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
ez nem hiszti..na mindegy.:D Azért még várom más véleményét....
2011. júl. 19. 13:25
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha van ra elegendo anyagi forrasod es lehetoseged, akkor irany egy pszichologus! Segithet lekuzdeni a testkepzavarodat...
2011. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Ibasz18 ***** válasza:
Szerintem meg most árultad el magad. Hogy csak önnizalom hiányod van és itt vártad azt hogy fellelkesitjünk. Azzal árultad el magad hogy várom a többi kommentet. Amikor már szerintem kifejtetük hogy mi a szitu. Bőven
2011. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmi baj az alakoddal. Nagyon szép. A combod télleg alig látszik, de pont jó az is, amit látok belőle. Az arcod lenne a fontosabb, de valszeg az is szép. Nem tudom mi bajod van magaddal, nekem nagyon tetszel


20f

2011. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!