Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vetemednek erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetemednek erre a thaiföldi lányok? Tényleg csak a szegénység miatt?

Figyelt kérdés
Olyan szívesen megismerkednék eggyel neten, de ki tudja, hogy épp olyan téren dolgozik? Mert Pattaya, Phuket, BKK is tele van ilyen lányokkal, főleg a bárokban... Youtube videókban látni, hogy sorban állnak egymás mellett közvetlenül, főleg este... Rád is másznak... Elszomorító, kiábrándító és undorító egyben a szexturizmus és a sok szép lány erre vetemedik ott... Ráadásul boldogtalanul is csinálják, fillérekért... =(
2011. júl. 20. 09:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Elmeséled pontosan milyen élményeid voltak? Vittél hotelba fel lányt?

Csak úgy, mert tetszenek.

2011. júl. 20. 13:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem nem vittem fel lányt,mivel 15 éves vagyok és lány... :DD
2011. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja az "élményeim" lemaradtak. Pl. azút mellett volt egy kb. 13 éves csajszi és mellette egy idősebb, aki egy táblát tartott, hogy menyibe kerül a kislány. Aztán van egy hosszú utca, ahol csak bu*ibárok és kuplerájok vannak... és az tele van magas, hosszú combú, szépmellű lánykákkal, akiket a tudatlan külföldiek felszednek és nem is tudják, hogy az a csaj valójában fiú volt, csak 5 éves korától kezdve női hormonokat adtak neki és azért lett olyan. Szóval eléggé durva, de ezt leszámítva Thaiföld egy csodálatos hely :)
2011. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ja bocsi :D:D

De azért vannak ott normális, szeretetre és szerelemre váró lányok is, nemde?

2011. júl. 20. 15:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Bizonyára igen, mint mindenhol :) De amúgy megértem hogy tetszenek a thai lányok, mert én meg odavoltam a thai fiúkért, csak azért nem értettem, hogy miért pont egy thai-t szeretnél, mert nem voltál ott, én meg a fiúknak a közvetlenségét és normálisságát bírtam nagyon.
2011. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már beszélgettem pár távol-keleti lánnyal és a belső, ami megfog. :) Most nem szeretném részletezni, de köszönöm, hogy segítettél! :)
2011. júl. 20. 20:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon még több qva van mint ott , ha a két ország méretét nézzük itt több a k..urva , itt több a csöves , ez koszosabb ország büdösebb is , az embereket se érdemes összehasonlítani , ég és föld ott ezerszer rendesebbek , tehát összefoglalva semmiben sem jobb Magyarország , 1 rondább ország ,2 büdösebb ,3 az emberek mocskosak , 4 tele van qvákkal (nem csak hivátásosokról beszélünk) jóval több van ha a nem hivatásosokat is beleszámoljuk.. ezzel szemben Thaiföld csodaszép , paradicsomi környezet is található ott, van szegénység igaz de az emberek akkor sem fordultak ki önmagukból és emberek maradtak.. minden tekintetben sokkal jobb ország Thaiföld .. nem 1 kategória Magyarországgal.
2019. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!