Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog "nagyon" szegénység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog "nagyon" szegénység, vagy boldogtalan családi élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok, és döntenem kell. Vagy választom a kilátástalan de boldog kapcsolatot "tele milliós hitelekkel", vagy visszamegyek az exemhez aki megteremtett a családnak mindent? Szerintetek?


2009. márc. 18. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A hitelek rád is hárulhatnak később gondolkodj el ezen.

Mellesleg a mindent megteremtő exeddel is lehetsz boldog kapcsolatban.^^

2009. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. márc. 18. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a boldogságot kell választanod. Ha neked az anyagi biztonság a boldogság, akkor azt, ha pedig a szerelem, akkor azt.
2009. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "nagyon" szegénység miatt óriási viták alakulhatnak ki. Nagyon megtudja mérgezni a kapcsolatokat a pénztelenség. Főleg, ha anyagi biztonsághoz szoktál. A másik most lehet, hogy nagy a szerelem, de elmúlik, hidd el. És, ha jól értelmezem gyerek is van, szerinted neki mi a legjobb?
2009. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Jajj de aranyos vagy! Ha nincs ló jó a szamár is? És ha a szamár megdöglött akkor mégis jó a már kiszolgált ló?
2009. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a boldogság a legfontosabb.^^
2009. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Személyiségtől függ. Mennyire akarsz "egyöntetű", következetes, őszinte ember lenni, hiteles személyiség, ha ez jelent Neked valamit - olyan, aki nyugodt lélekkel néz a tükörbe - vagy beéred a mondvacsinált magyarázatokkal, kerülőutakkal, önáltatással...


Én csóróként otthagytam a milliókat örökölt exemet és a kihűlt(nek látszó) kapcsolatunkat a jelenlegi, szintén csóró, ám szenvedélyes-romatikus kedvesemért, aki ex-szel ellentétben minden percben kimutatja, hogy imád. Persze, hogy félek, hogy mi lesz később, albérletekben nyomorgás, vita a csekkek miatt, stb., amik megmérgezhetik a jelenlegi idillt - de mivel szerelemmel már nem szerettem az exet, és sajnos meg is csaltam a jelenlegi kedvesemmel, úgy éreztem, az ő pénze engem - egyszerűen - nem illet, akármilyen szívesen juttatna nekem belőle, ha mellette maradok. Az egyszerűen nekem NEM JÁR, tekintet nélkül a nem rózsás anyagi helyzetemre.

2009. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban nem hiszem h tanácsos lenne kockáztatnod, tényleg hárulhatnak rád is a hitelek!!! Az persze más h együtt csináltátok a hiteleket, akkor együtt megoldjátok a dolgot! Ha kizárólag a párodé a sok adósság, akkor én az exet választanám, inkább a viszonylag kényelmes élet, minthogy a sok nélkülözés( előbb utóbb ezen úgyis összevesznétek). De ez én vagyok. Neked magadnak kell eldöntened h mi a fontosabb!
2009. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ha csak a pénz miatt mennél vissza, akkor semmi értelme.

Én azzal lennék, akit szeretek, és szexuálisan kívánok.

Ha ez a csóró srác, akkor vele.

Most is szegényen élünk, szoktunk is ingerültek lenni a pénztelenség miatt,

de mindig arra gondolok, hogy ez még lehet jobb is.

Viszont ha már kihűlt a kapcsolat a gazdag exszel,

az sosem lesz újra szerelem, főleg nem szenvedély.

A csóró mellett meg még lehettek gazdagok is egyszer, ki tudja?


Most szegény vagyok, de szeretnek és viszont szeretek, és esténként jókat szeretkezünk!

2009. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A hiteleket az exemmel csináltam, és fondorlatos módon minden az én nevemre került. mert adósságrendező hiteleket vettem fel az ő unszolására gondolván hogy ez van. és nekem vele kell maradnom a 9 éves kislányunk miatt.most lelépett,de békülni akar és vissza akarja kapni a családját.az érzéseit nem tudja kimutatni. a gyereknevelés meg abból áll hogy kész van e már a leckéje ha nincs hát csinálja meg, egyedül. szerelmemmel egymásra találtunk. de az anyagiakat nem tudjuk megoldani. mivel 300.000.- ft a havi kiadás. ezt ketten sajnos nem tudjuk megoldani. ő is harcol értünk, mert azt mondja neki mi vagyunk az élete, és nagyon szeret minket, amit ki is mutat minden percben. nem látok kiutat. a bankok már nagyon kopogtatnak. és sajnos csakis úgy tudnám megoldani ha az exxel kibélkülnék. tudom undorító dolog. a boldogságom szerelmem kell hogy feladjam. minden percben rá gondolok és mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk Ő is nagyon szenved!!!
2009. márc. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!