Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
ad a külsejére, sokat foglalkozik magával, tehát jól néz ki, de 20 éves létére 40-45 éves pasikkal szexel. egy ilyen lány tetszik, de ez elég kiábrándító nekem hogy ilyen férfiakkal "kezelteti" magát.
2011. júl. 21. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
hát nem. jó talán vannak 40 évesen akik fiatalnak néznek ki, én is majdnem 20 éves vagyok, de elnem tudnám képzelni magam 40 évessel;)) hiába vagy "jó az ágyba" de inkább a vonzalom a fontosabb.
2011. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Na uraim!


22 évesen 40 éves férfival élek. 4 éve már, 6 éve a párom. Elmondanám, hogy szó nincs pénzről, autóról, mint gondoljátok arról a lányról is. Egyszerű a válasz. Nem találtam egy huszonéves férfiban sem azt a komolyságot, érettséget, amit benne megláttam. Van életcélja, a jövőre épít és nekem ilyen emberre van szükségem.


Nem vagyok diszkós típús, családot szeretnék, ehhez pedig normális párra van szükségem. Tökéletesen boldogulunk, és nem üt ki a 18 év korkülönbség. Nem kell valakit emiatt rib_ncnak minősíteni. Ahhoz nem kellenek a 40-es férfiak, 20-as férfiakkal is lehet az valaki.

2011. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
R!banc. Ezt gondolom.
2011. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

12:52 aha csak 40 év felett meg állítólag nehezebb teherbe esni és a férfiaknál is egyre kisebb az esélye hogy lehet gyereke ..

meg az elég durva lehet a gyereknek hogy pl 10 éves,az anyja 32 éves az apja meg 50? és mire 20 éves lesz,te leszel 40 éves,egy mondhatni fiatal anyuka,az apja meg 60 éves? o.O

2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Dottorre ***** válasza:

Igazából ezeknek a dolgoknak van előnye és hátránya is.

Előnye az, amit az előttem szóló 22éves kedves hölgy leírt, a komolyság, abíciók, stb.

A hátránya az, hogy ha előregondolkodsz az utokáit fix, hogy nem éli meg, te pedig ott leszel 45 évesen özvegyen, még lenne körülbelül 10 jó éved, de azt mondanom sem kell ,hogy te már 10éve sem csináltál semmit, mert egy 60-70 közötti pasival mit kezdenél... Szóval a gondom evvel a kapcsolattal a jövő... és ezt látom személyesen is sajnos, az egyik közeli ismerősöm szüleinél... Ebből csak az lehet, hogy valaki vagy kitart az idős párja mellett haláláig, vagy épp a "legjobb" női korban elkezdi csalni a párját.

Egyébként minden másban egyetértek a hölggyel, aki pár v

válasszal feljebb írt.


Csak még annyi hozzászólás, hogy vannak komoly, érett gondolkodású férfiak is. Nem akarok magammal példálozni, mert nem illik, de 20évesen kezdtem dolgozni, 22évesen vettem lakást, és most 25 vagyok, van egy komoly kapcsolatom, ami lassan együttélésbe fog torkollni, és utána reményeim szerint majd pár éven belül várhatom az első gyermekem.


Amiket írtam szubjektív vélemény, és "másodkézből szerzett" tapasztalat, tehát lehet vele vitatkozni, de így gondolom.

25F

2011. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!