Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én még csak most kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én még csak most kezdek kamaszodni? 16/L

Figyelt kérdés
15 éves koromig egyáltalán nem érdekelt a szex, és a fiúk sem igazán. Soha nem maszturbáltam 13-14 évesen, és az sem érdekelt. Mostanában gondolkodom, csak ilyeneken.
2011. júl. 24. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert csak akkor kamaszodsz ha már érdekel a szex????


A serdülést gyakran egy eseménnyel azonosítják - a lány első menstruációjával, a fiú hangjának mutálásával, vagy első éjszakai magömlésével.


Valójában a serdülés több évig tartó folyamat, és igaz az is, hogy az összes változásra nem készülhet fel előre sem a szülő, sem a gyermek.


/ [link]

2011. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sőt, örülök neki, hogy vannak még olyanok, akik így éreznek. Itt gyakran találkozom olyannal, hogy hűűűűű, 13 éves vagyok és kell a sex. Hát, neki sincs igazi gyerekszobája, ha már dugni akar. Ez a normális. Én is 16 éves korom körül álltam neki fantáziálni, és tudom, hogy rajtam kívül más csajok is. :)
2011. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, így már mennie kell:

[link]

2011. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen és nem kizárt, hogy rég kamaszkorban vagyXD Miért a szex utáni vágyadhoz kötöd?:) Jó hogy nem kitaláljátok azt, hogy minden kamasznak dugnia kell, mert akkor nem lesz soha se felnőtt emberXD
2011. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én 18 évesen kamaszodtam....
2011. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

zsici


Neki nem is fognak. Hiszen lány... :-)

2011. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:OO
2011. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
xD
2011. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm,nekem nem éjszaka jött a magömlés...xD

strandon voltunk...egész végig állt a f*rkam...xD

hazajöttünk,és hát gondotlam,má hiányolja a kezet...xD

és igazam volt,és nekem akkor volt az első magömlésem:D

2011. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!