Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így valaha is barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így valaha is barátom?

Figyelt kérdés

nagyon gátlásos és szégyenlős vagyok, még a szüleim előtt is, nem hogy egy fiú előtt, mondjuk a jövőbeni barátom, vagy férjem előtt..ha hozzámér véletlenül egy fiú,már attól is nagyon zavarba jövök és nem tudom mit csinálnék, ha egyszer lenne barátom, és simogatna, megcsókolna.. szerintem csak idétlenül mosolyognék, és annyira zavarban lennék, hogy elkezdenék remegni.. a szexről nem is beszélve.. el sem tudom képzelni, hogy mi lesz ha egyszer rákerül a sor..:(

17/L


2011. júl. 25. 17:46
1 2
 11/17 RobiBadzso ***** válasza:
Szerintem semmi baj ezzel. Valamilyen szinten mindenkiben benne van ez a hajlam , hogy kissé félénk legyen. De ezt szerintem előbb utóbb ki növöd. De nem csak várni kell hanem tenni is érte. Neked is akarni kell hogy ne legyen így. Ezalatt azt értem hogy te is próbálsz a másik felé közelíteni és nem félni. Egy kissé gatyába rázod magad. De anélkül nem fog működni ha nem hiszel magadban. Hinned kell és sikerülni fog megtalálni az igazit. 17/F
2011. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 valaki a tömegből ***** válasza:
Mármint, úgy érted hogy használhatatlan választ adtam?
2011. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sunyi vakond válasza:

szia

ha adsz valami elérhetőséget lehet tudok segíteni (nem szivatlak)

2011. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Kb en is ugyanigy voltam, megbantottak, csalodtam es feltem a pasiktol. Aztan jott a baratom, lassan egy eve jarunk, szexen kivul szinte minden volt. Nehez volt az elejen megengedni neki barmit is, hogy hozzam erjen. Es o ezt figyelembe is vette es fokozatosan haladtunk, nem kerte hogy vetkozzek le elotte. Most is ha arra kerul asor hogy lekerul valamilyen ruhadarab viszont latja hogy nem akarom vagy nincs kedvem hozza, megkerdezi hogy hagyja-e abba. Tehat ne aggodj ha megkapod a megfelelo fiut, akivel mindenfele szempontbol el tudsz lazulni akkor mar minden rendben lesz, ami persze nem azt jelenti hogy o lesz a nagy Ő, csak erezd jol magad vele. Ja es meg annyit hogyha meglesz valakivel az elso csok, ne az legyen hogy ezutan mar barkivel megy mint a karikacsapas, az jo ha nem megy ugy, mert attol lesz meg a varazsa, es attol hogy mar nem elso csok meg nyugodtan lehet emlekezetes. A masik dolog hogy altalaban a pasik szeretik a megkozelithetetlennek tuno lanyokat/noket, csak ezzel kis kell vigyazni mert ha orokke ilyennek fognak latni elmehet a kedvuk toled. Szerintem a legfontosabb ha onmagad leszel, a pasi es a tobbi dolog jon magatol csak turelmesnek kell lenni. 17L.
2011. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
neem, nem úgy értem, dehogyis:) csak a vége volt vicces:)
2011. júl. 26. 12:28
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2011. júl. 26. 12:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Figya van egy pszichológiai módszer amivel ki lehet irtani a félelmeket magunkból, én csak rövid ideig próbálgattam, de már így is hatalmas az eredmény! Ha gondolod írj rám elmagyarázom...

F17

2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!