Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a lányok, hogy a mai világban senki nem megy oda hozzájuk és nem vagy csak ritkán kezdeményeznek a pasik?

Figyelt kérdés
Ez az ő érdemük hiszen minden lánynak, a csúnyáknak is olyan elvárásaik akkora hatalmas önbizalmuk van hoyg az valami hihetetlen, így nem csoda, hogy ha több százszor elutasítottak már valakit utána nem lesz kedve csajozni, hiszen tudja mi lesz a vége, nem felel meg senkinek sem.Így ugyan ott van ha nem tesz semmit, legalább nem dörgölik az orra alá, hogy legyünk csak barátok, túl jó vagy hozzám stb női hülyeségeket, szánalmas.
2011. júl. 25. 18:45
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
67%

Ezek a mai "nők" egytől-egyig csak a pénzre mennek!!!

Ezeket csak szopatni kell "rájöttem":)))

2011. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy csalódott fiú vagy, és próbálod a szerencsétlenségedet a nőkre levezetni. A legjobb pasi is odamehet egy pirított ribanchoz és az úgy elküldi, mint a szél, ha szar dumája van. A nőket le kell hengerelni az elején, legyél vagy titokzatos vagy nyíltszívű, nem tudom milyen az alaptermészeted. Add magad, semmi rossz duma( gondolok itt a : szia cica, van gazdád? / elhagytam a számomat, elkérhetem a tiedet?), és hidd el, hogy aratni fogsz.

Hidd el a lányok nagy részének önbizalma nincs, még a szót sem ismerik igazán, csak annak mutatják magukat, hogy ne bántsák őket amiért súlyfelesleg van rajtuk, nagy az orruk, vagy kicsi a mellük, stb. Ha kellő figyelemmel mész oda bárkihez, úgy hogy tényleg érdekel, nem csak lefektetni szeretnéd, akkor nem lesz semmi baj. De ha túlságosan nagy önbizalmat mutatsz te is, és nem biztos, hgoy van mit felmutatni... akkor hoppá van.


Nem mellesleg nem minden lány vágyik csilivili kocsira, melóra, műizmokra, bájmosolyra. Ez olyan csoportja a nőknek, amelyik a fent említett pirított ribanc névként vált híressé. :))


Dobj egy privátot, ha beszélni akarsz még, jófej srácnak tűnsz.

L17

2011. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

20:03

Küldtem privit, jó lenne valakivel ilyen dolgokról beszélni mert nekem nincs kivel:)

2011. júl. 25. 20:57
 14/29 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy te szúrtál el valamit nagyon!

Először is: én is csóró lány vagyok (bár nem csúnya) de én is elutasítottam már rengeteg pasit. Hogy miért? Hát nem a BMW hiánya miatt!

Mert nem éreztem a vonzódást, szikrát!Ha egy nő nem érez vonzódást, nála egyértelműen nem lesz szex sem! Ezt nem lehet irányítani!!!

Volt egy nagyon kedves osztálytársam a középsuliban, minden tekintetben megfelelt volna és egyszerűen nem tudtam volna megcsókolni!!! Mert nem éreztem azt amit ilyenkor kell! Nem kívántam! Pedig nagyon jól jártam volna vele, és szeretett is! de így nincs értelme!


A másik meg a béna balfékek, akik bár kezdeményeznek, de semmi jelét nem adtam nekik, hogy jöhetnek!


Egy bevásárlóközpontban az egyik alkalmazott srác elkezdett köszöngetni. Én visszaköszöntem és ennyi. De sem mosolygás, semmi jelet nem adtam.

és mit tett? Bejelölt több közösségi oldalon és nyomulni kezdett... miért is? és amikor azt mondtam h bocs, de nekem ez nem jön be, akkor ő volt a kiábrándult!


Minek mégy oda ronda vagy kövér vagy az általad lenézett csóró nőkhöz, akik nem jönnek be???

Miért vagy kiakadva, ha minden nőre görcsösen rámászol? Az általad legjobban lenézett nőnek sem kellenél, mivel egy nő olyan dolgokat is megérez ha pl.egy pasi görcsöl, erőltetett.


Tudod te hogy kell csajozni???

Ha a suliban beszélgetsz egy neked tetsző lánnyal és esetleg a lány is szívesen beszélget veled akkor figyeld a jeleket. Sokat néz a szemedbe? Mosolyog? Ha meglát odamegy hozzád beszélgetni? Ez már szimpátia! Így megtudhatod, hogy a lánynak bejössz-e, ha ismered a női testbeszédet!


Ha nem ismered, irány a google: női testbeszéd!!!


Soha sem értettem azokat az elvetemülteket, akik mindenkinél bepróbálkoznak és mindenhol (utcán, strandon, busz.m-ban) és csodálkoznak h elküldik őket az apjuk hímvesszejére:SSS


Ez így a legtöbb nőnek ijesztő és idegesítő!



És mi lett volna ha a ronda kövér és csóró lány igent mond a randira????

Gondolom h akit lenézel és semmibe veszel azzal nem akarsz szeretkezni és járni, nem???

Vedd már észre milyen hülyeséget csinálsz!

27L

2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

21:09 vagyok,

én is utasítottam vissza három pasit, mert irgalmatlanul rosszul írtak:S Teli helyesírási hibákkal szó szerint.


Én meg pont azt vettem észre hogy a pasik teszik magasra a lecet.

2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, én nem megyek oda mindenkihez és nem nyomulok, ismerkedek, lejjebb adtam az igényeimből hátha úgy sikerül, de úgy sem, és nem is voltam görcsös, csak beszélgettem, nagy túlzásokba esel, sehol nem írtam olyanokat amiket említesz.

Aha és a vonzalom mitől alakul ki a nőkben?Ezt le tudnád írni?A férfiakban nem nehéz vonzalmat alakítani, smink, kivágott ruhák és kész is, nektek egyszerű dolgotok van.

2011. júl. 25. 21:13
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez az utlosó hozzászólás LOL
2011. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

de azért egy életre szóló kapcsolathoz nem elég a szép smink meg a kivágott felső, nem hiszem hogy elég lenne ennyi :)

ennyi erővel a férfiaknak is egyszerű dolga van, aki izmos, jóképű máris nyert ügye van egy rakás nőnél.

De ki akar ilyen felszínes kirakatbábukkal együtt élni például?

Az meg, hogy mi jön be a nőknek, az átlagnak az amit írtam,... egyébként pedig ha normális lányt keresel, akkor ne a külsőségekkel próbáld megfogni, nálam ez egyáltalán nem nyerő típus. (bár sokaknál igen, szóval ez is egy mód)

Biztos van a személyiségednek egy olyan része, ami nagyon megnyerő, ha tudod mi ez és ezt megfelelően tudod érvényesíteni, akkor nyert ügyed van :)

Csak ne görcsölj rá semmiképp a csajozásra, add magad őszintén, legyél természetesen laza, ne megjátszottan, beszélj olyan dolgokról amikhez értesz, ami érdekel. Aztán előbb utóbb biztosan akad egy közös pont a lánnyal :)

Viszont tényleg csak olyanoknál próbálkozz, ami egy bizonyos szint felett van, ne add alább, mert annak nem sok értelme van.

Sok sikert!

2011. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
hát ezt sajna én is így veszem észre
2011. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
bas*szál bele és ne foglalkozz a nőkkel egy darabig. jót fog tenni, úgyis csak a baj van velük, bas*zódjanak meg mind...
2011. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!