Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a lányok, hogy a mai világban senki nem megy oda hozzájuk és nem vagy csak ritkán kezdeményeznek a pasik?

Figyelt kérdés
Ez az ő érdemük hiszen minden lánynak, a csúnyáknak is olyan elvárásaik akkora hatalmas önbizalmuk van hoyg az valami hihetetlen, így nem csoda, hogy ha több százszor elutasítottak már valakit utána nem lesz kedve csajozni, hiszen tudja mi lesz a vége, nem felel meg senkinek sem.Így ugyan ott van ha nem tesz semmit, legalább nem dörgölik az orra alá, hogy legyünk csak barátok, túl jó vagy hozzám stb női hülyeségeket, szánalmas.
2011. júl. 25. 18:45
1 2 3
 21/29 cynic ***** válasza:
ne görcsölj ilyen fhaszságokon, majd rendezi az élet
2011. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hmmm,szerintem nálad az a baj,hogy bár biztos letagadod,de túlságosan magabiztos vagy.

Engedd már el magad és élvezd az életed hiszen csak egy van.

Ha egy lány látja ezt a túlzásba vitt magabiztosságot,persze hogy eltávolodik tőled.

Nekünk odafigyelésre van szükségünk,nem arra,hogy a mellettünk lévő ember többet törődjön saját magával,mint velünk.

De az is meglehet hogy még nem kaptad a megfelelő lány...nem tudom szerintem engedd el magad és ne parázz ha jőnie kell akkor jőni fog :P

És,hát az igaz hogy a lányok már nem a régiek,már nem a háziasszonyoskodásra születtek,persze azt is megcsinálják,de manapság még több odafigyelés igényelnek,mint régebb!

16\L

2011. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

23:37

Persze a nőknek mindent kell adni ezer dolgot, és én mit kapok tőlük?!Azt áruld el?

2011. aug. 20. 23:46
 24/29 anonim ***** válasza:

A válaszom:

Szeretet!

Vagy ha nem kimondottan egy kapcsolatra vágysz akkor legalább annyit hogy felfigyel rád!

Ha kicsit többet adnál arra hogy hogyan beszélj egy lánnyal biztos nem lennél annyiszor visszautasítva.

A fiú külseje az amin megakad a lány szeme,de csak a jó beszéddel,szép szavakkal és hummóral tudod levenni a lábáról!

2011. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%

Szia kérdező.

Elöször is ha azt szeretnéd, ha pasiként kezeljenek és ne barátként, akkor ne legyél önsajnáltató. Sajna ez a stílus 100 lányból ha 1-2 nek bejön már jó. Szóval legyen önbizalmad. Valahogy erre buknak a csajok, akkor is legyen önbizalmad, ha nincs mire. A szerénység az nem jön be. Vagyis legyél dicsekvő, nagyarc, duzzadó öntelt önbizalommal, na azért annyira nem kell túlzásba vinni, de ez még mindig jobban bejön a csajoknak. Szerintem. Mások hogy vannak ezzel?

2011. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 kuktaberci ***** válasza:
Van itt egy olyan tényező hogy metakommunikáció. Ha érdekel nézz utána. Röviden annyit -minden a fejben dől el, és nem elsősorban a külső szerint. A "jó" csajoknál is csak ennyi a dolog. Ne akarj velük versenyezni.
2011. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, hogy mindenki ezen sír.. Istenem képzeljétek el drága férfiak vannak rendes nők is akiknek nem luxus kocsi a vágyuk meg egyéb ilyen okosságok, hanem annyi, hogy foglalkozzanak vele (nem arra gondolok, hogy vigyék drága helyekre csak mondjuk elmenj vele sétálni vagy akármi, én speciel sokkal jobban szeretem ezeket a spontán dolgokat) és hogy szeressék őket ne csalja meg a pasi, de ezt a megcsalásos dolgot ti is elvárjátok. És ezzel nincs is semmi baj, mert ez a normális. Nekem sok olyan lány ismerősöm van akik szintén ilyenek és az ellenpéldából is adódik sok, mondjuk ha tényleg nem így állnál hozzá akkor megtalálnád akit keresel. És mi ez, hogy átlagos? Ez a nagyon nagy hiba, hogy ha egy lány nem plázacica aki a pénzre bukik és nem jár minden nap vagy hétvégén bulizni, hanem normális értékrendje van az átlagos...nem átlagos kérlek, hanem normális..ezen szerintem gondolkozz el egy kicsit kedves kérdező. De ez csak az én véleményem. 19/L
2011. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ma 11:49

komolyan? :O

2011. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
úgy bizony
2011. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!