Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam miért nem megy a fiú-lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam miért nem megy a fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

20L vagyok, és nem megy, hogy egy fiúval normális barátság legyen, mert az mindig vagy félre ért már az elején, vagy többre gondol barátkozásnál előbb utóbb.

Másnak simán van fiú barátja, nekem mindig előjön előbb utóbb ez az állapot.

-Akkor már megkérdem:Akinek van, az hogyan alakította ki? :D


2011. júl. 28. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét félnek van párkapcsolata, akkor biztosra működik. Ha legalább az egyiknek, akkor is, hiszen egy barát nem rondít bele egy működő kapcsolatba. Ha egyik fél sem mutat vonzódást a másik felé, akkor is lehetséges a dolog, hiszen nincs motiváció.
2011. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs fiú lány barátság. az egyik mindig többet akar és hiába próbálja más megmagyarázni h van
2011. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem régebben sok fiú barátom volt, ma már egy sem. Konkrétan ugyan ezért, amit te leírtál. Előbb-utóbb úgyis minimum az egyik fél elkezd többet érezni, nekem ez a tapasztalatom. Lehet, hogy 1 év múlva, lehet, hogy 10 év múlva.
2011. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes módon működőképesek voltak az ellenkező nemmel a barátságok. Ahol viszont kémiai vonzódás is van, ott nyilván nem ajánlott ez a kapcsolat. Barátság, baráti társaságokban a legvalószínűbb. Párkapcsolatból is lehet később remek barátság.
2011. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki h nem megy. Nekemmeg csak az megy..:\


20f

2011. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség,hogy nincs fiú lány barátság. Nekem minimum 5olyan fiú barátom van akivel soha nem akartunk még semmit csak tudjuk egymás dolgait..kettővel ovi óta jóba vagyunk..hihetetlen de működik.. 18L
2011. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van lány jóbarátom de mi akkor sem jöttünk össze mikor egyikünknek sem volt párja.

Ha nincs szexuális vonzalom akkor működhet.

2011. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!