Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba tényleg ezek mennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborba tényleg ezek mennek?

Figyelt kérdés

Debrecenbe vettek fel és szeretnék elmenni gólyatáborba, de megijedtem mert egyik ismerősöm mondta hogy mikor ők voltak akkor elég sok volt a szex az újak között..én eléggé visszahúzódó vagyok ilyenbe nem akarok részt venni.


Meg a pia, beszélgettünk leendő csoporttáraimmal msnen csoportba, és írtam, hogy én nem ihatok, mert gyógyszert szedek, mire ő írta, hogy ő meg nem iszik mert sose szokott. Erre az egyikőjük írta, hogy :

itt isztok csajok mert ha az van a feladatba muszáj.


Ennyire a piáról meg a szexről szólna ez az egész?


2011. júl. 28. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

nem erről szól

csak ennek az egésznek az a lényege h szopassák a gólyákat

szerintem menny el nagy bajod nem lehet belőle

de nem kell félni vagy ilyesmi

2011. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%
aha...debreceni egyetem ilyen kamuhely. a szorakozás a fontos...azért mennek oda az emberek. a bme-n golyatáborba szintfelmérőt iratnak fizikábol. megtehetik, hisz nincsenek lányok ugyse. kicsit uncsi lenne a golyatábor. meg amugy azt gondolod, hogy ha visszahuzodo vagy, akkor le fog valaki feküdni veled? ha lány vagy, akkor lehet, hogy megeröszakolnak, de visszahuzodo, csunyácska fiuként teljesen nyomtalanul lehetsz ott a golyatáborba.
2011. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

El ne hidd ez baromság.

Vagyis aki olyan azzal megcsinálják, aki meg nem azt békénhagyják.

2011. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegy? Se inni se dugni nem kötelező.
2011. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha kihagyod sem maradsz le sokról. Az egyetemen úgysem azokkal fogsz majd lógni akik a gólyatáborban viháncoltak.
2011. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nekem nem, azt tudom, hogy nem kötelező, de engem zavar az ilyen közeg, nem szeretek ittas emberek között lenni, mert nem tudok mivel beszélgetni róluk, meg zavar az erőszakosságuk...stb...

ezért vagyok totál tanácstalan.

2011. júl. 28. 16:50
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Ez az életre való felkészítés első nagy lépcsője: az egész élet erről szól. Pia meg szex, más értelme nincs. Érdemes belevetned magad mindkettőbe ...
2011. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
6%
csak az a baj, hogy a debreceni egyetemen a golyatábor elöljáró alkeszeit nem vágják ki elsö féléven, mert az állando partizás simán belefér a tanévbe.
2011. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
ne menj el akkor golyatáborba. ugysincs semmi értelme. legalábbis nekem bme gépészen nem sok értelme volt. nem tudtam meg ott semmi hivatalos dolgot, ami hasznos lett volna, csak azt, hogy kik a legtrehányabb leglinkebb emberek a karon. nem muszály elmenni. de irsz egy privit, akkor megdoblak nagyon spéci infokkal is erröl az egész témakörröl.
2011. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Mindenképp menj el, megismered a leendő csoporttársakat. Hidd el nem az lesz hogy mindenki egész nap részegen fog tántorogni. Ha alkohol nélkül jol tudod magad érezni semmi gond nem lesz! A szex része meg hülyeség, ha valaki olyan mindig talál rá módot, nem kell ehhez gólyatábor. Szerintem jól fogod magad érezni, biztos lesznek többen akik nem fognak vedelni. Mindig akadnak olyanok is. Egy jó buli lesz, kikapcsolódsz.
2011. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!