Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba tényleg ezek mennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborba tényleg ezek mennek?

Figyelt kérdés

Debrecenbe vettek fel és szeretnék elmenni gólyatáborba, de megijedtem mert egyik ismerősöm mondta hogy mikor ők voltak akkor elég sok volt a szex az újak között..én eléggé visszahúzódó vagyok ilyenbe nem akarok részt venni.


Meg a pia, beszélgettünk leendő csoporttáraimmal msnen csoportba, és írtam, hogy én nem ihatok, mert gyógyszert szedek, mire ő írta, hogy ő meg nem iszik mert sose szokott. Erre az egyikőjük írta, hogy :

itt isztok csajok mert ha az van a feladatba muszáj.


Ennyire a piáról meg a szexről szólna ez az egész?


2011. júl. 28. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a rinyálásodat annál a kérdésnél. Ehhhhh......inkább fogd be.
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
könnyü ezt mondani, mikor már szembesültél vele, hogy valoban van barátnöm.
2011. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Oda írok, mert ez itt offtopic.
2011. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

tényleg a piáról szól az egész :D nálunk volt "stréber írtó" is: pálinkát fújtak a szádba permetezőből. :D

Részemről kihagyhatatlan volt a gólyatábor, pedig gyógyszer miatt én sem ittam az első 2 napon.

2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én nem ajánlom neked a gólyatábort! :) A Debreceni Egyetemen ugyanis előforul, hogy beleszarnak a táskádba, vagy éjszaka a szobádban lehugyozzák a mobiltelefonodat... Színvonalas, ugye?
2011. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
72%
Mi azt énekeltük a gólyatáborban, hogy orvosok leszünk végbéltükrözünk. Erre egy öreg néni, azt mondta: ő inkább meghal, de ilyen orvoshoz nem fog menni, ha belőlünk az lesz. (építőmérnök hallgatók voltunk, csak közel volt az orvosinak is a gólyatábora) Amúgy túl lehet élni ezeket a táborokat, annak ellenére, hogy a vetkőzésről és ivásról szól. Egyszerűen nem csinálod és kész! Viszont barátok, kapcsolatok szerzéséhez nagyon fontos ez az alakalom. Lesznek ott Hozzád hasonlók is, egyszerűen keresd az ő társaságukat.
2011. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Háát szerinted miről? A tábor arról szól, hogy a satu kanok leitassák és megdöngessék a fiatal lányokat. Néhány korcs lány ugyan ezt teszi a fiatal fiúkkal. Hidd el 2 karon is végeztem már. A normális arcok valahogy nem vesznek részt ezekben a tábor rendezésekben, meg a különféle avatókon. Van jobb dolguk is mint ezeken a "bemutatjuk az egyetemet" dolgokon csábítgatni a védtelen újonc lányokat. Lehet nagyon régen nem így volt, de most sajnos ez a helyzet...
2011. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!