Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba tényleg ezek mennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborba tényleg ezek mennek?

Figyelt kérdés

Debrecenbe vettek fel és szeretnék elmenni gólyatáborba, de megijedtem mert egyik ismerősöm mondta hogy mikor ők voltak akkor elég sok volt a szex az újak között..én eléggé visszahúzódó vagyok ilyenbe nem akarok részt venni.


Meg a pia, beszélgettünk leendő csoporttáraimmal msnen csoportba, és írtam, hogy én nem ihatok, mert gyógyszert szedek, mire ő írta, hogy ő meg nem iszik mert sose szokott. Erre az egyikőjük írta, hogy :

itt isztok csajok mert ha az van a feladatba muszáj.


Ennyire a piáról meg a szexről szólna ez az egész?


2011. júl. 28. 16:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Hát ha zavar ez a közeg, akkor én nem javaslom!

Mert még ha csak simán nem iszol meg hasonlók az rendben is van, de ha zavar, hogy mások ezt teszik ( márpedig a többség inni fog!) akkor nem biztos, hogy jó ötlet... de tudod, hogy mennyire zavar. Csak ha ilyen görcsösen állsz hozzá, nem hiszem, hogy neked veló.


Egyébként a miék nagyon jó volt, és bárkinek ajánlanám! :)

2011. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén hogy így ne menj el gt-be.

Nem is a szexről szól, hanem a non-stop bulizásról, feladatcsinálásokról.

2 feladat típus van, vagy inni kell vagy vetkőzni.

Viszont érdemes elmenni, rengeteg ismerőst tudsz szerezni. (nekem nagyon megérte elmenni)

2011. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
és a májadnak is megérte?
2011. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Painis Cupcake forever alone
2011. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
van barátnöm.
2011. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Mac 008: elég elkeseredett ember lehetsz, ha ez a véleményed
2011. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
a drogokat kihagytad! amúgy a feladatok többsége piálós, szóval leginkább a piáról szól. nálunk olyan is volt, hogy hajnalban bejöttek és ha nem ittál húzóra pálinkát akkor ment a vödör hideg víz.
2011. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
felveszed telefonra, hogy kényszeritenek, majd pedig mehet a feljelentés. meggondolja majd kétszer is, hogy keménykedjen a kis hk/mentor gyöngye
2011. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Painis Cupcake, ezt nagyon benézted. Ha van barátnőd, miért tetted fel ezt a kérdést, és miért írtad az első sort?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1979..

2011. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
attól még lehet barátnöm, hogy nem tudok csajozni...tood vannak ilyen bonus helyzetek, attol hogy neked még nem voltak.
2011. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!