Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megbánnám ha prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megbánnám ha prostival lenne az első?

Figyelt kérdés
már 21 vagyok és semmi, nagyon vágyom a szexre, kívánom a női testet, de nem vagyok szépfiú, jóképű és izmos, csak egy átlagos kedves srác, észre sem vesznek a lányok, barátnőt szerettem volna mindig is, de már nem bírok várni, már 13éves korától szexel szinte mindenki, nem tudom hogyan sikerül nekik nekem meg nem, így ha nem is egyből szex lenne a prostival, de levetkőzne meztelenre, petting meg simogatnám aztán utána lehet hogy szex is lenne, de nem tudom megbánnám-e, esetleg elítélne majd a barátnőm ha lesz hogy így vesztettem el a szüzességem, de hát ha nem vagyok szép akkor hiába udvarolok bárkinek is, meg ha nem vagyok rosszfiú.
2011. júl. 28. 22:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Arra nem is gondolsz,hogy mit kaphatsz el tőle?Vagy aznap előtted még hány pasival volt?Szerintem gusztustalan"


De igen gondolok, de máshogy nincs lehetőségem szexre, neked könnyű, te lány vagy hozzád mennek és kedvedre válogathatsz, udvarolnak neked mintha te lennél a főnyeremény ők meg értéktelen senkik akik közül válogatsz.

Tudod én senkinek születtem nem főnyeremény nőnek, akik ilyeneket írnak azok nem tudják milyen 21 évesen még csak meg sem érinteni egy ellenkező neműt, mindig elfojtani a vágyat, ezt ideig óráig lehet de egyszer eljön az idő amikor az ember nem bírja tovább.

Nekem sem jó prostival de más út nincs, mit csinálnak a lányok?Ismerkedni alig lehet, odamegyek valakihez vihognak a barátnőkkel, nézd mit akar ez itt, nem emo stílusú nem izmos, nem jóképű, na kocc, és akkor ők voltak az átlagos lányok, avgy van az a típus aki nem is szól hozzád, nem kérdez semmit, csak aha ja igen nem, így elég nehéz ám barátnőt szerezni.

Ha meg szűz vagyok és kiderül ott megaláznak a helyszínen, volt egy lány aki kinevetett ezért én meg égtem mint a rongy a többiek előtt, tehát kiderül, hogy szűz vagyok kocc, prostinál voltam? kocc ahogy ők mondják.Hmm érdekes, bonyolultak vagytok ti nők, persze biztos én vagyok a hülye mert vágyom a szexre meg párkapcsolatra, hogy is gondolhatom.

2011. júl. 28. 23:04
 12/23 anonim ***** válasza:
Basszus én ugyan nem prostival vesztettem el meg volt pár barátnőm de közben elég sokat k*rváztam fiatlaon és rájöttem, hogy atom gáz inkább skippeld.
2011. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
FigyaaA! Mi lenne, ha lexarnád ki, meg mit gondol rólad? Edz! Nagyon fontos! Hogy fejleszd magad... Ha már az izmosokat emelted ki. Persze lehetsz emó khm... pfö. :) [link] Itt van egy alap edzésterv. Ha most kezded, veszel 5ezeré a Tescóban egy 10kg-s egykezest. De a legtöbb gyakorlatnak van súlyzó nélküli megfelelője is. Na mindjárt elindulsz egy úton. Olvasd végig és kövesd a leírtakat! A lényeg, hogy csináld. Legyél jobb abban, amivel szerinted sikeres lehetsz. Ha nulláról indulsz, onnan. Küzdő szellem bejön ám a piCCSáknak.
2011. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22:56-os vagyok.Hidd el nem csak ilyen lányok vannak.Az én barátom is szűz (23 éves létére)és még csak más barátnője sem volt előttem.Amikor elmondta nagyon meglepődtem és ledöbbentem rajta,hirtelen nem is tudtam mit kezdeni ezzel az információval.De aztán elgondolkoztam rajta,hogy hát istenem,van ilyen,így alakult az élete(megvan az oka,nem írom le).Örültem neki,hogy talán végre ő egy olyan fiú lesz aki megbecsül és nem csak kihasználni akar.Ami még nagyon jó érzés,hogy előttem ne volt ezer nővel.Sőt engem még vonz is az,hogy talán majd én leszek neki az első,van benne valami izgató:)
2011. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

23:22

Sok csajnak eleve taszító ha nem voltam még nővel, sokan szeretik az ilyen falubikája csődöröket.

2011. júl. 28. 23:38
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó és akinek nem jön össze a nagy szerelem, az várjon 35 éves koráig, csak nem menjen k.rvához?
2011. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

PUA hát ez jó, haha:D

Nincs itt semmi tanulható dolog, vagy érez valaki irántad valamit vagy nem, és ember legyen a talpán aki megérti a nőket, ők sem értik magukat csak avgy kell nekik valaki avgy nem, na most én nem kellek.

2011. júl. 28. 23:58
 18/23 anonim ***** válasza:
az ilyet bírom, sír, hogy nem izmos a nők nagy ívben kikerülik, de nemhogy változtatni akarna, csak f.szságokat találgat. mit gondolsz, az izmos "álompasik" annak is születtek? kezdj el valamit magaddal, ember járj konditerembe, az elején úgyis rohadtgyorsan fejlődsz, hidd el, hogy megéri.
2011. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ennyire számítanának az izmok?
2011. júl. 29. 00:21
 20/23 skutaigergő válasza:

Kedves Kérdező!


az utolsó hosszabb kommentetedben, mintha csak magamat olvastam volna. Igaz, én még csak 18 éves vagyok, de 17 évesen ismertem emg egy olyan lányt, akit ez egyáltalán nem zavart és nem is nevetett ki. Én is "csak egy átlagos srác vagyok, akárcsak te", ami igazából nem is igaz, hiszen azok a legkülönlegesebbek, akik nem olyanok mint a többiek. Nem vagy se nem emo, se nem kigyúrt, se nem divatmániás, se nem köcsög kinézetű akármi... Csak olyan természetes. Önmagad vagy, ami nagyon sok lánynak sokkal többet jelent, mint az, hogy milyen családból származol, mennyi pénzed van, kik a haverjaid, mid van, hogy öltözöl stb... Még azok közül, akik ilyet mondanak neked jópár olyanra vágynak mint TE! Akár hiszed, akár nem. Ha pedig őket kilátástalannak látod, ne feléjük kukucskálj. Lehet idősebb, lehet fiatalabb barátnőd is. Nem kell feltétlenül cask a te korosztájod. Megjegyezném itt még, hogy aki égőnek tartja, hogy szűz vagy, az általában bánja azt, hogy ő már nem az, vagy azt, hogy ribanc lett belőle.

Másik: Ahhoz, hogy elveszítsd a szűzességed miért kell szűz barátnő? Az én barátnőm nem volt szűz, amikor én elvesztettem, mégis csodálatos volt az első. A lényeg az, hogy olyannal csináld, akit szeretsz.:)


Remélem sikerült hatnom rád egy picit, de ha ez még kell, az egyik ismerősöm 22 évesen vesztette el a szűzességét. Nincs ezen semmi szégyelni való, hisz nem az a lényeg, hogy mennyi idős az ember.:)

2011. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!