Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megbánnám ha prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megbánnám ha prostival lenne az első?

Figyelt kérdés
már 21 vagyok és semmi, nagyon vágyom a szexre, kívánom a női testet, de nem vagyok szépfiú, jóképű és izmos, csak egy átlagos kedves srác, észre sem vesznek a lányok, barátnőt szerettem volna mindig is, de már nem bírok várni, már 13éves korától szexel szinte mindenki, nem tudom hogyan sikerül nekik nekem meg nem, így ha nem is egyből szex lenne a prostival, de levetkőzne meztelenre, petting meg simogatnám aztán utána lehet hogy szex is lenne, de nem tudom megbánnám-e, esetleg elítélne majd a barátnőm ha lesz hogy így vesztettem el a szüzességem, de hát ha nem vagyok szép akkor hiába udvarolok bárkinek is, meg ha nem vagyok rosszfiú.
2011. júl. 28. 22:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nem bánnád meg szerintem

23 éves vagyok szűz úgy hazudok a szex-ről mint aki már 10 éve csinálja addig még nincs tapasztalatod ezen a téren neked is ezt ajánlom

a csajokra kár ilyen kérdéseknél hallgatni fogalmuk sincs milyen érzés ez (bár annyiban igazuk van h "érzelmet ne várj" )

Kitartás és ha végül elmész:

1: érezd jól magad :D

2: soha ne mond el senkinek

23f a lúzer

2011. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

merre laksz?

küldesz privibe egy képet az arcodrol?:)

2011. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szia szerintem az nem minden csajnak riasztó hogy egy kúrvával volt az első! beavatásnak megteszi az is! most gondolj bele hogy hány férfi/fiú volt már egy ilyen nővel azt soknak ennek ellenére is minden újjára akad egy csaj... de ha te azt mondod hogy te viszont nem vagy olyan jóképű és nehezen csajozol akkor hajrá! lehet hogy az az önbizalmad is nővelni fogja hogy már nem kell "szégyenkezend" mert úgy érzed már büszkén kijelentheted hogy neked már volt dolgod nővel!18/L vagyok és szerintem engem nem zavarna hogyha a pasimnak a megismerkedésünk előtt lett volna egy ilyen kalandja!
2011. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!