Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többször érzem úgy, hogy nagyon jól esne, ha valaki megsimogatná a popsimat, de nincs párom. Hogy lehet elnyomni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek.
2011. júl. 30. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
talán úgy hogy elfoglalod magad. írnám (irom) is hogy én megsimogatnám de akkor az jön le hogy komolytalan a válaszom:P
2011. júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kell elnyomni? Lehetek a párod? :$
2011. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Titeket, kedves válaszolók, nem is érdekel, hogy kinek simogatnátok a fenekét?? :D Persze ha meg nem az ízléseteknek megfelelő lenne, akkor meg rögtön baj lenne. :D


Amúgy csak hogy válaszoljak is, szerintem is max lefoglalni tudod magad, az ilyen dolgokat nem nagyon lehet erőltetni, vagy ha igen, annak nem lesz jó vége általában. ;) Majd jön valaki, aki simogat. :)

2011. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
dörgöld a székhez ahogy ülsz és netezel, vagy felállsz mwgvakarod oszt csá. Azé minek a társ hogy a segged simogassa? Nyalni ne nyalja e? Kicsit komolyabban már. Most komolyan. Irigylem a problémád.
2011. júl. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, ne is gondolkodj ilyenekről. sportolj, foglald le magad.
2011. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se kellene elnyomni, rossz érzés lehet, de ez van. Járj el otthonról akkor több esélyed van arra, hogy megismerkedsz egy fiúval, mintha csak otthon vagy.

Ennyi erőből én is panaszkodhatnák, hogy nekem sincs kinek a fenekét simogatnom.

2011. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!