Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek nyáron dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek nyáron dolgozni, hogy barátokat és barátot találjak magamnak?

Figyelt kérdés

Mindig egyedül vagyok nyáron, nincsenek barátaim, se barátom, sőt iszonyatosan fusztrált voltam/vagyok a fogaim miatt, mert nagyon csúnyán állnak.

Idén nyáron szeretnék olyan helyre menni dolgozni, ahol velem egykorúak 17-18 évesek dolgoznak.

Ja és nyár elejére meg lesznek csináltatva a fogaim, aminek annyira örülök, hogy már most úgy mosolygok mindenkire, mintha fent lenne(azért nem lett fogszabim, mert valószínűleg nem használt volna nekem).

Még soha nem volt barátom és már nagyon vágyom rá.

Ezért akarok nyáron olyan helyre menni, ahol új embereket ismerhetek meg:)


2009. ápr. 8. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pincerkedes, baros. esetleg fesztivalokon alkalmi melo.
2009. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fagyizóba például

vagy valami strand mellé büfébe


és mosolyogj sokat! :)

Sok sikert!

2009. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyere Siófokra...buli pasik napsütés
2009. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz úszni elmehetsz vizimentőnek is :)
2009. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Balaton part:D isteni hely az ilyenre!!!!főleg éjszakásnak!!!Én 3 évet húztam le életem legszebb nyarai voltak!!!
2009. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én pont a balatom mellett lakom. Kb 15 perc a partig gyalog az út, de félek, hogy nem bírom majd a hajtást.
2009. ápr. 8. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
úúúú ettől ne rettenj meg.Néha tényleg sok az ember te meg izzadsz meg ilyenek.De mindez megéri.Pontosan hol laksz???
2009. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!