Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt nem hiszem el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt nem hiszem el! Egy átlagos srác már labdába sem rúghat nálatok?

Figyelt kérdés

Az alábbi kérdésre adott válaszokon nagyon kiakadtam, mert a belinkelt képre elég "csöpögős" válaszok érkeztek. Akkor a belső már nem is érdekel senkit? Én gyúrás helyett nyelveket, zenét tanulok. Az már nem is érdekes? Soha nem lesz barátnőm? Csak az ilyenekre buktok?


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__2043545-lanyok-ez-a-pocak-belefer-vagy-mar-a-gaz-kategoria-kep


2011. aug. 3. 11:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nemtom neked mi a bajod, betervezed a napod hogy kb mikor mit csinálsz és akkor tudsz tanulni is meg gyúrni is... A válasz hogy akkor ne legyél átlagos...
2011. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%

nem, a lányoknak csak akkor kell valaki ha jóképű meg kigyúrt meg magas, a többiek szüzen halnak meg, köztük én is, ez van.

21f

2011. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha az átlagos rosszat jelent akkor nem kellesz.

ENNYI.

Fogd fel, hogy az első benyomást a külsőddel teszed, vagyis adnod kell rá.

Túlzásba nem szabad vinned azt sem, mert akkor elsivárodik a szellemi és a lelki életed.


Tarts egyensúlyt. És ne legyél átlagos.


Átlagos = nemjó, legalábbis ma már ez a helyzet.

2011. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom az átlagos kinézetű pasikkal. Lehet h sokkal inteligensebb mint egy kigyúrt bamba pasi. 17/L
2011. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Szerintem te fontosabbnak tartod a külsőt, mint azt mutatod, csak nem vagy megelégedve a sajátoddal. Ez jobban meglátszik rajtad, hogy nem vagy határozott, magabiztos és lehet, hogy emiatt nem közelednek feléd a lányok, és nem a külsőd miatt. Amúgy, ha nem vagy megelégedve, miért nem teszel valamit? Vagy a környezetedből hányan tudják, hogy te belsőre milyen vagy, hogy zenét tanulsz?

Igaz, ha nem ismerünk valakit, akkor elsőre a külső az ami feltűnik. De ezt nem úgy kell érteni, hogy ha meglátok egy kockás hasat rögtön leállok az illetővel beszélgetni, egy mosoly sokkal csábítóbb lehet.

Ha valaki kedves és szívesen beszélget másokkal, jól érzem magam a társaságában, akkor nem számít a külső. Sőt, igen kiábrándító, hogy néhány kigyúrt, úgymond csinos pasival 2 értelmes mondatnál többet nem lehet beszélni. Most ezalatt ne az értsd, hogy egyből üresfejű lesz, ha valaki ad magára, csak a többség nem veszi észre, hogy a pusztán csinos külső még nem elég egy hosszútávú kapcsolathoz.

De ahhoz, hogy felkeltsd valakinek az érdeklődését, a kedvességen, magabiztosságon kívül bizony nem árt, ha egy kicsit adsz magadra.


22L

2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Ha nincs önbizalmad, nem is fogsz labdába rúgni.

Ha körbenézel láthatod, hogy az átlagos kinézetű férfiaknak is van barátnőjük.

Nem mindenki szereti ha valaki úgy néz ki mintha most jött volna ki a divatlapból.

2011. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 harcosangyal ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretem a kigyúrt pasikat, de tény, hogy azokat sem akik pálcika vékonyak pasi létükre. Akárki akármit mondd fontos a kinézet. Lehet valaki egy iszonyat helyes, tudatlan bunkó de a legtöbb lány nem erre vágyik. Én sem. Inkább legyen valaki egy átlagos (ez nem jelenti, hogy rossz), normális férfi, mintsem egy vadbarom. Nekem az a fontos, hogy mikor találkozunk megfogjon benne valami, ha ez nincs meg akkor tehet bármit, nézhet ki akárhogy engem nem fog érdekelni. Mindenkire vár valaki :) Csak nekünk embereknek legtöbbször az kell akinek mi nem kellünk, és akinek kellenénk az meg nekünk nem kell...
2011. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Ahány nő annyiféle ízlés. Ne foss már be. Nem csak a body bilderek nyerőek a csajoknál, de tény hogy sokan szeretik az izmos pasikat.

Amúgy meg kondizz, ha ennyire frusztrál hogy más izmos te meg nem. Nyilván nem kell testépítőnek lenni, de azért egy férfi tartsa karban a testét. Vagy talán a nylevtanulás meg a zene kizárja a testedzést? Nem hiszem. Csak egy kis akaraterő kellene.

2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
őszintén? nem. egy átlagos sráccal semmire sem megyek. viszont a legtöbbjüknek fogalma sincs, hogy mi benne a különleges, pedig mindenkiben van valami. nem olyan nehéz kívülállóként meglátni. úgyhogy...:D
2011. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen nyomorékokat.

Én egyetemre járok, mellette OKJ-zom, és edzeni is van időm, sőt még a barátaimra, kikapcsolódásra is, no meg arra, hogy ide írogassak, pedig az én napom is 24 órából áll.

Ha lusta vagy, és legyőz valaki, aki jobb nálad, ad magára, és belülről is jobb, mint te, mert tisztában van a képességeivel, akkor nem értem miért nem próbálsz meg küzdni, és jobbá válni, mert annak, hogy a sebeidet nyalogatod, felteszel ilyen homár kérdést, nem lesz neked sem jobb.

2011. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!