Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt nem hiszem el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt nem hiszem el! Egy átlagos srác már labdába sem rúghat nálatok?

Figyelt kérdés

Az alábbi kérdésre adott válaszokon nagyon kiakadtam, mert a belinkelt képre elég "csöpögős" válaszok érkeztek. Akkor a belső már nem is érdekel senkit? Én gyúrás helyett nyelveket, zenét tanulok. Az már nem is érdekes? Soha nem lesz barátnőm? Csak az ilyenekre buktok?


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__2043545-lanyok-ez-a-pocak-belefer-vagy-mar-a-gaz-kategoria-kep


2011. aug. 3. 11:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

még jó, h érdekes fotósnak lenni! :D


amúgy portfóliókat fotózok lányoknak/ról, fehérnemű katalógusnak, meg persze most a koncertfotózás jön be nagyon. nem semmi munka néhány napon keresztül egész nap tartani a gépet, meg is erősödött tőle a karom, ha már témánál vagyunk. :D

2011. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
gondoltam hogy érdekes.én mondjuk ha befejezem a sulit akkor édesipari termékgyártó leszek.az lehet nem ilyen izgi,dehát más választás nincs.mostkezdett el érdekelni az ilyen animáció készítés,még talán az érdekelne.ott legalább egy kicsit tudok kreatív is lenni.gondolj bele ha valakinek jól megy akkor csapattal csinálhat jó kis animációs filmeket.nem is olyan rég volt nálunk az unokaöcsém még most lesz iskolás,és komolyan jó volt nézni ahogy milyen áhítattal nézi,de most komolyan.ha már itt vagyunk szereted a kisgyerekeket meg foglalkozni velük.mondjuk én ha olyan nyűgös vagyok akkor kicsit nehezen viselem a gyűrődést,de azért sokszor jól el vagyok velük.te hogy vagy ezzel?
2011. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Na, ez az animációs nem hülyeség és oktatják is pár helyen, szerintem próbáld meg, érdemes. A gyerekeket? Szeretem őket nagyon, és nagyon édesek tudnak lenni, bár múltkor egy kislány fél órán át azt kiabálta a játszón, h: -Én vagyok Karcsi! és az nagyonnnem volt vicces. :D

De ettől eltekintve szeretem őket, és általában ők is engem, talán mert látják, h én is egy nagy gyerek vagyok. :D

2011. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
oktatják?ezt nem is tudtam.és hol?nem tudsz róla valamit?
2011. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Engem inkább a szélsőséges gondolkodás taszít az ilyenekben..........
2011. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!