Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt nem hiszem el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt nem hiszem el! Egy átlagos srác már labdába sem rúghat nálatok?

Figyelt kérdés

Az alábbi kérdésre adott válaszokon nagyon kiakadtam, mert a belinkelt képre elég "csöpögős" válaszok érkeztek. Akkor a belső már nem is érdekel senkit? Én gyúrás helyett nyelveket, zenét tanulok. Az már nem is érdekes? Soha nem lesz barátnőm? Csak az ilyenekre buktok?


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__2043545-lanyok-ez-a-pocak-belefer-vagy-mar-a-gaz-kategoria-kep


2011. aug. 3. 11:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem írok nagy butaságot azzal, hogy a zene, kultúra a kutyát nem érdekli. Jó a müveltség, ne érts félre, csak nem ez kell.

Az sem számít, hogy gyúrsz e.


Jól kell beszélned és azt hangoztatnod, hogy csak a mának élsz, nincsenek terveid.

Egyik kollegám masszív drogos, nem füvezik, hanem kokaint nyom, iszik is, sokszor büdös, mert nem fürdik, zsíros a haja, amit sapkával takar, retkes a keze, fekete dzsuva van minden körme alatt, de le tudja kezelni a Nöket, semmive veszi öket, tárgyként használja Öket.

Döglenek érte a Nök.


Soha nem fogom megérteni mi benne a "jó".

2011. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Adj a külsődre is mert mindenképp az az első benyomás...a belső pedig nagyon is fontos a lányok számára úgyh tarts egyensúlyt, egyetértek az előttem szólókkal, akik ezt mondták..
2011. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak te tartod magad átlagosnak :D? Most viccen kívül...
2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Hailey13 ***** válasza:

kezdj valamit a külsőddel.:D

ha nem tetszel magadnak, ott van az első hiba.

egyébként meg mindenkinek más tetszik.

nekem bejön az is, aki rendesen kivan gyúrva. ők férfiasabbnak látják magukat, ezáltal én is őket:)

szóval igazából azon van a hangsúly hogy te mit gondolsz magadról.

oké nem azt mondom hogy ha van egy rohadtcsúnya ember és azt hiszi hogy ő a valaki meg milyen jól néz ki akkor az úgyis van, mert nem. de sokat dob az egészséges önkép:D

egyébként meg szimpatikusnak tűnsz. a nyelv-és zenetanulás teljesen jó:)

hidd el, nem minden pasi jár el kondizni..:D

2011. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Miért? A fiúknak kellenek az "átlagos" lányok?


Úgy van, adj a külsődre, persze ezt sem kell túlzásba vinni, de a helyett, h itt siránkozol, már rég lenyomhattál volna 30 fekvőt...és az naponta elég is. Ennyi.


Ja és nekem azok a pasik jönnek be, akik tesznek a kigyúrt állatokra és lazán nyomják az életet. Na tessék.

2011. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

napi 30 fekvő?te hol élsz?nekem a sporthoz kell napi 200.nem hiszem hogy másnak 30 kéne.még akkor is ha nem sportol,és nem versenyez.esetleg kezdéshez ha nem megy,de azon kell majd elemelni sokat még.

16/F

2011. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ha átlagos vagy, nem kellesz senkinek. De ezen most úgy ki vagy akadva, mintha te nem pont ugyanúgy tojnál minden átlagos lányra...


Figyelj, én meg tipikusan nyomorék csaj voltam. Mégcsak nem is átlagos. Mégse siránkoztam, hogy jujj úristen, mostmár az életbe sose lesz pasim, pedig a férfiak EZERSZER vizuálisabb típusok, egy nőnél. Először is, változtattam azon amin tudok: öltözködés, sportos külső, adtam magamra, elolvastam egy csomó pszichológiai témájú önfejlesztő könyvet és lááám! Hát 20 éves koromra csak sikerült elérnem, hogyha nem is mindenkinek, de legalább azért pár pasinak kellek, és nekem ennyi bőven jó.

Te se siránkozz, mert ez szánalmas.

20l

2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Uccsóval egyetértek, uccsó előtti meg oké, kezdésnek írtam 30-at...de ha belegondolsz, napi szinten fél óra mozgás is elég. (Aki nem sportol versenyszerűen persze.)
2011. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Napi 30 perc aktív sport a megfelelő étrenndel párosítva csodákra képes. Lapos hasat és kihangsúlyozott vonalakat eredméyezett nálam 2 hónap alatt. Azóta napi 90 perc aktív sport a minimum. Sokkal jobban érzem magam. Szép vagyok és erős, és egészséges :) Az egészség szexi.
2011. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

uccsó előtti.

bocsi,kicsit elfogultvagyok néha másokkal szemben,mert magamhoz próbálom mérni.én versenyszerűen sportolok,és nekem a napi limitnek a legalja az min 4 óra.de igen ebben az esetben lehet elég napi 30 perc,de az legyen intenzív.mert többet ér fele annyi idő dupla annyi intenzitással mint dupléa annyi idő,fele annyira intenzíven.hihetellen de így van.a leírás alapján,úgy tűnik hogy qrva kevés időd van sportolni úgyhogy én azt mondom hogy kevés gyakorlatot csinálj,de az szabályos legyen,ha már megy akkor nehezíts rajta.de most őszintén neked izmosodni kéne,vagy fogyni.mert akkor mást kell csinálni.amúgy szerintem a fogyásnál egy kis idő után rá fogsz jönni,hogy nincs is egyszerűbb dolog.az utolsó előttitől meg bocsi hogy tegnap megkérdeztem hogy"hol élsz te"kicsit bunkó voltam.

16/F

2011. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!