Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt nem hiszem el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt nem hiszem el! Egy átlagos srác már labdába sem rúghat nálatok?

Figyelt kérdés

Az alábbi kérdésre adott válaszokon nagyon kiakadtam, mert a belinkelt képre elég "csöpögős" válaszok érkeztek. Akkor a belső már nem is érdekel senkit? Én gyúrás helyett nyelveket, zenét tanulok. Az már nem is érdekes? Soha nem lesz barátnőm? Csak az ilyenekre buktok?


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__2043545-lanyok-ez-a-pocak-belefer-vagy-mar-a-gaz-kategoria-kep


2011. aug. 3. 11:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Na mondom én.


Semmi para amúgy - mit sportolsz? Szép a napi 4 óra, de túlzásba sem kell vinni. Nekem van egy ismerősöm, ő gyúr, de napi 6-7 órás szinten...szerintem azért az már túlzás. :)

Egészségesnek lenni szexi. Ez tetszik. És igaz. :D

2011. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
boxolok.tökéletesen egyet értek hogy nem kell túlzásba vinni,de ebbe beletartozik minden.erősítés,bemelegítés,stb,meg az edzés is.és elég rossz dolog ha a verseny végére elfáradsz,és nem tudsz már tőle csinálni semmit,csak ott állsz és kapod a pofonokat.1-2 ilyen után az ember kétszer is meggondolja az ember hogy hogy áll ki a versenyen.am szabad tudni a korod?ha már így össze barátkoztunk?:D nem mondasz te is magadról valamit,ha már én is mondtam?
2011. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és igazán örülök, hogy a kérdésem révén kis barátságok szövődtek a gyak.-on. Asszem időt szakítok a sportra, mert ez így nekem sem jó.
2011. aug. 9. 13:00
 24/35 anonim ***** válasza:

Kérdező látod látod, a sportos fiúk még neten is jobban elboldogulnak. :D


Na de a viccet félretéve a sporttal nem csak külsőleg erősíted magad, mert az önbizalmad is megnő vele. Fizikailag is erősebb leszel, de hidd el, h ha edzett vagy, akkor az élet más területein is erősebb leszel. Szóval én is ajánlom a sportot, jó lesz az. :)


12:41 - és nem durva sport ez nagyon? Úgy értem, én is megverem azt, aki bánt engem, vagy a szeretteimet, de ezt versenyszerűen űzni...van még fogad? :D Amúgy 20 vagyok és én csak bicajozni szoktam, a heti 2-3-szor 20 kilométeremet...jó lenne mondjuk napi szintre fejleszteni, csak nem vagyok időmilliomos. :D

2011. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

12.41 vagyok.

hááááát mondjuk azért igen,de egy versenyen nem érzel semmit ott az egy furcsa érzés.pörög benned az adrenalin,nem izguksz nem félsz,nem zsibbad el semmid,hanem csak a hajtás van.akkor utána kijössz a ringből kicsit az adrenalin lejjeb megy elkez fájni pár nagyobb sebed,de semmi komoly.akkor hazamész alszol,és másnap....na az kegyetlen tud lenni napokig nem tudsz enni(főleg sósat,vagy fűszereset),mert fel van repedve a szád,fáj minden mozdulat,másnap az iskola egy szenvedés lenne ha kéne menni.a fejedről nem is beszélve.az nem csak akkor fáj ha mozdítod.ja és a fogaim többsége is megvan még.csak egy hiányzik,hálisten az is hátulról.

ja és még annyit,hogy olyan vékony karom van hogy......tehát ált ha mondom hogy sportolok akkor mindenki ilyesmire gondol hogy bélyeggyűjtés vagy sakk.úgyhogy erről ennyit hogy aki sportol azon ennyi meg annyi izom van.úgy vettem ki a szavaidból hogy lány vagy.ugye?fogadjunk hogy tanulsz még.na eltaláltam?

2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem ezt az adrenalin érzést, én versenyszerűen úsztam majdnem 10 évig...hallod kérdező ússz, az egy baromi jó sport, az mozgat meg legjobban! :)


Úú, akkor az utcán biztosan kinéznek téged, ha mindig fel van repedve a szád. :D Na viszont nem értem, h hh vékony a karod...végül is a sport arra épül, nem? A karodat használod, nem azt kell megerősíteni elsősorban?

(És ugye, az vagyok. :D Már nem tanulok, fotós vagyok. :))

2011. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

maradj itt,írok mindjárt.

16/F

2011. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

igen igazad van,de az nem azt jelenti hogy nagy legyen a térfogata,hanem azt hogy erős legyen.ez annyit takar hogy a karod sűrű legyen.ezért végzünk pont olyan erősítést,hogy nem könnyebb gyakorlatokból,sokat,(ilyenkor lesz nagy a térfogata,)hanem nehézből kevesebbet.(ilyenkor lesz sűrű).

de ez függ test alkattól is.nekem vékony karom van,nem látszódik rajta egy ér se....ez van.de nekem amúgy se az a fontos,nekem az fontosabb hogy jólérezzem magam a bőrömben.a másik hogy a boxba pont ez kell.az izomtömeg az lelassít,addig amíg meg vékony vagy akkor gyorsabb leszel,hisz nincs rajtad ami lelassítson.arról nem is beszélve hogy aki vékony kis izomtömeg van rajta de az iskolázott,az is ér annyit,ha már csak az ütőerőt nézzük.

azt hogy a szám fel van repedve,azt ne feltétlenül úgy értsd,hogy kívül szét van verve,mert nem feltétlenül,hanem mivel fogvédőnk van,így a száj sokkal könnyebben felreped,és sajna belül.

2011. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Na jóó, ezt értem, meg én is hallottam, h egy idő után már az izom akadályoz a mozgásban, de szerintem ez olyan normális mértékben még nem lassít jelentősen. Egyébként meg az a lényeg, hogy neked megfeleljen. (Bár én nem szeretem, h túl vékony a karom, ezért kicsit súlyzózom.)

A szádat pedig jegeld le. :P

2011. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

ez az izomról a dolog,már genetikától is függ.meg én sose akartam beállni ebbe a sorba hogy én nekem ilyen jó meg amolyan karom van/legyen.nekem az a fontos hogy a sportba a súlycsoportomba nagy legyen az ütőerőm.és avval hál isten nincs gondom.és nekem ez a fontos,a lányok meg ismerősök fogadjanak el ilyennek amilyen így vagyok.most azért nem fogom én is ezt csinálni mint sokan,vagy csak azért hogy ne legyek más mint ők,vagy most legyen az a mániám nekem is,hogy vastag karom legyen?másrészt fekvőtámasz,felülés,húzódszkodás tolódszkodás.konditerembe meg nem megyek,mert nincs rá pénzem,de lehet szerintem amúgy se mennék.a számat meg le fogom jegelni,kösz a tippet.

nem beszélünk még valamiről?legalább veled tudok,nem úgy mit a "haverjaimmal".és amúgy is egy élmény volt.mondjuk......mélsz nekem egy kicsit a munkádról?biztos érdekes fotósnak lenni.

2011. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!