Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz semmit? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz semmit? A barátom azt mondta, nem tud nekem semmit venni húsvétra "mert nincs pénze"

Figyelt kérdés
Én mondtam is neki h nem kell nagy ajándék..de azért egy táblacsoki vagy v.mi jól esne.
2009. ápr. 10. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van abban h nem vesz semmit? inkabb töltsetek el egyutt egy szep estet. az en baratom se tud nekem semmit se venni, mert most éppen nincs olyan helyzetben, de en mar annak is orulok h szeret :)
2009. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
húsvétra semmit nem KELL vegyen. ez nem az az ünnep. de akkor mondja ezt, és ne azt, hogy nincs pénze.
2009. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Húsvétkor általában a fiúk szoktak ajándékot kapni, nem a lányok,az oké,h gyerekkorban a szülők nagyszülők a lányokra is gondolnak.Nekem eszembe nem jutna, h kérjek valamit a páromtól Húsvétra.Szerintem egyébként sem az ünnepekhez kell feltétlenül kötni az ajándékozást, ha csak úgy meglep valamivel egy átlagos napon az még akár jobban is eshet.(nálunk volt már olyan többször is ,h hónapfordulónkra nem kaptam virágot és egy átlagos napon lepett meg egy szál virággal,és nem azért mert azelőtt nem volt pénze.)Nem kell mindig a formalitások után menni!
2009. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én páromnak sincs pénze, de nem is várom el tőle, h bármit is adjon. Épp elég ajándék, h tudunk találkozni. A húsvét arról szól, h a kisgyerekek kapnak a szüleiktől egy kis csomagot, amit a "nyuszi hozott", a lányok tojást festenek, az asszonyok sütnek-főznek, a srácok meg elmennek locsolkodni, amiért cserébe piros tojást, meg egy kis vendégséget kapnak. A mai időkben már pénzt is...

De egyáltalán nem szól arról, h a párok egymást is megajándékozzák, mint karácsonykor, vagy évfordulón...

Buta dolog elvárni ilyesmit.

Igaz, egy tábla csoki nem kerül sokba, de ahhoz miért kell Húsvétnak lennie, h vegyetek egyet, és megegyétek?

Komolyan nem értem, de úgy látom, nem egyedül vagyok vele.

Ha meg nincs pénze, akkor menjetek el sétálni, és tegyétek máshogy izgalmassá a Húsvétot. :) (23/L)

2009. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!