Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az informatikusok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az informatikusok tényleg nehezebben ismerkednek, találnak párt? És jellemileg kicsit furcsák.

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 14:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hm. Infos vagyok, és nincs gondom a csajozással. MOndjuk engem más is érdekel, meg adok a külsőmre is. De tényleg sok infos elég furcsa szerkezet.
2011. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Más az agyberendezkedésük egy kicsit, elvontabb gondolataik vannak, néha talán túl logikusak, és a sok gépezés miatt nehezebben alakítanak ki kapcsolatokat. De azért ők is emberek, és sokan épp arra várnak, hogy valaki elrángassa őket a géptől.
2011. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Kicsit stikkesek,legalábbis a jobbak de elnézzük nekik :-D vannak akik nem is értenek hozzá, csak tanultak valamit, de ők sosem lesznek igazán jók ebben a műfajban, vannak akiknek érzékük van hozzá és baromi ügyesek tudnak lenni, amellett még nem teljesen elborult elméjűek és vannak az autisztikusan belegajdult állatok... (nekem a 2. típusúból van itthon egy példány :-D ) ... ezek a különbségek info-s és info-s között... ha már csak a régi info tanáraimra gondolok vissza brrrr... a hideg ráz tőlük...
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Mint minden szakmában, nálunk is megvannak a csodabogarak, de azért a többség nem az (ismerek jó párat belőlünk). A gondolkodás módunk pedig sokszor tényleg túl logikus (ezt már többen is mondták), de hát a gépekhez ez kell. Amúgy meg ne a wow-os kocka gyerekekből induljatok ki, mert nem azok az infósok.
2011. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

22 éves rendszergazda vagyok. Eddig még nem is csókolóztam. Próbáltam már párt taláni de semmi. Még randin sem voltam életemben.

Szóval magamból kiindulva igen, nehezebb.

2011. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Kicsit mások vagyunk, nem hatnank ránk a plázap*csa lányok.

Nekem egy 5 éves kapcsolatom van egy matematikus lánnyal, vele könnyebb volt összejönni, mert őt sem érdekelték addig az agyatlan pasik, nekünk meg sok közös témánk akadt, így tudtunk miről beszélgetni és meg is értettük egymás gondolkodásának fonalát.

2011. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Akkor ti vagytok a hiperkocka :-D
2011. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Infós ismerőseim közül én vagyok az egyedüli aki nem ért a kapcsolatokhoz.
2011. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
És te miért nem értesz?
2011. aug. 11. 17:09
 20/31 anonim ***** válasza:

Mérnök informatikus lány vagyok :)

Ha hasonló az érdeklődési kör, akkor ők is ugyanúgy tudnak ismerkedni, maximum bátorítani kell őket. :)

2011. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!