Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az informatikusok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az informatikusok tényleg nehezebben ismerkednek, találnak párt? És jellemileg kicsit furcsák.

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 14:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Egy rakat infós ismerősöm van, és nem furcsák. Mindnek van barátnője/felesége, akik nem infósok, semmi baj nincs velük. Ugyanolyan normális emberek. Szerintem hozzáállás kérdése, ki hogy ismerkedik.
2011. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%

Igen.

Ritkábban mozdulnak ki, és mivel az infó is reáltárgy, racionálisak. Tehát könnyen előfordulhat, hogy nincsenek közös témáik egy nem kocka emberrel. ;)

Kicsit furcsák... Szerintem különlegesek. Illetve hozzám nem is való átlagos(normális) pasi, mivel én sem tudok az lenni. Próbáltam már olyannak mutatni magamat, mint amit a külvilág elvár tőlem, de nem sikerült...Akkor nem voltam igazán önmagam, és ha önmagam nem lehetek, ki lennék?

Kicsit dilibogyó vagyoook. :D És gyakran megszáll az 5 perc, ami napokig is eltart akár! ^^

Nekem nem az számít, hogy valaki a péntek esti party-ról, egy focimeccsről, vagy a League of Legends-ről beszél, csak érdekesen adja elő! <3

Amúgy pont egy kockába vagyok szerelmes...Egy nap 25 órát is a gép előtt ül(na jó, csak 12-t), mégis imádom. MOndjuk nem járunk.

Játékban ismertem meg, cirka 440 km-re él tőlem, és 2 éve szeretem. <3 Teljesen odavagyok érte, awh *.*

Tehát nehezebben ismerkednek, de nem lehetetlen ;) ^^

16/L

2011. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy, de beleestél abba a hibába, hogy elkezdtél magadról beszélni.
2011. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Infoskent meg tudom erositeni hogy valoban nehezebben megy az ismerkedes. Tobbek kozott ezert is valasztottam ezt a szakmat. Nem tehetek rola, hogy a gepekhez tobb erzekem van mint az emberekhez. :P
2011. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
16 éves nagyon szerelmes cuki kislány :-D neked még SEMMI fogalmad sincs arról, mi is az az INFO babám. :-D
2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

INFO: angol szó jelentése 'információ', vagyis egy adott ogalom objektum egy egyéb dologról bármiféle olyan valós adat amellyel gyarapítjuk meglévő ismereteinket

(Ez a 16 éves cuki szerelmes lánynak ment :) )

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
+ az utolsónak XD
2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Oké, oké. Én azért nem vagyok annyira benne az informatika témakörben, kicsit kocka vagyok, de nem több xD

Ő viszont ezt tanulja a suliban, programozó lesz. Emellett játszik is, de a munkája és géppel kapcsolatos lesz. Na :D

16/L

2011. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen
2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én meg nem írónak készülök, hogy olyan jól tudjak fogalmazni, igaz engem is idegesítenek a hirtelen témaváltásaim, vagy amikor nem arról beszélek, amiről kellene, és próbálok róla leszokni. De legalább ismertettem valamilyen szinten(mentem a menthetőt :P), hogy milyen lányoknak tetszenek az informatikusok(és kockák...). Többek között persze ;)

Megint 16/L

2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!