Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért könnyebb társat találni mint a férfiaknak? Miért nem éri őket elutasítás?

Figyelt kérdés
Egy nőnek csak akkor nincs párja ha nem akar, egy férfinek meg hogy legyen keményen meg kell dolgozni, sokat kell próbálkoznia.Egy nőnek ezzel szemben nem kell tennie semmit csak várnia hogy jelentkezzen valaki, hogy járni akar vele.
2011. aug. 11. 21:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

22:32

Ez annyira lenéző felsőbbrendű női duma, ha már én tisztelem a nőket akkor te is megtehetnéd a férfiakkal, minek nézzük le egymást?

Inkább a kérdésre írnál választ.

2011. aug. 11. 22:41
 12/30 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez a válasz, bár nem a kis ujjamból szoptam, a tanárom mondta. Azért mert neked nem tetszik, még lehet válasz.! És ez nem is jelenti azt hogy én nem tisztelem a pasikat! Mert igenis tisztelem!! Rengeteg dologért,bár ez lehet nem érdekel..
2011. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

21:37

Ordít rólad az elmebaj. :)

Nem a képzeletvilágodba kéne menekülnöd a valóság elől, hanem csak el kéne fogadnod a valóságot. Hiába meséled be magadnak azt a tévhitet, hogy te szedsz fel bárkit, mert ez csak a képzeletvilágod szüleménye.

A férfiak manipulálják a nőket, így szedik föl őket.

2011. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
39%

22:32

A nyakat viszont az agy irányítja, az agy pedig a fej része. Szóval elbuktál a hülyeségedben. :) A nők nem tudnak gondolkodni.


Amúgy meg nem a nők választanak. Ez felesben megy. Ha a férfi nem megy oda a nőhöz, akkor a nőnek esélye sincs.

2011. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"...míg a nők VÁLASZTANAK!" ez rohadtul így van! a nő választ! de jó lenne nem elfelejteni ezt akkor amikor felteszik a kérdést hogy "ver a barátom mit csináljak?"

"bunkó a barátom mit csináljak?" stb...

kár ezen agyalni, a párválasztás a nőknek könnyebb, így alakultak ki a szerepek, ez van.

2011. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Oké, így mindenbe bele tudnék én is kötni, nekem ez a véleményem, neked az. Nem kezdek el vitázni a beképzelt AGYATLAN pasikkal...
2011. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

ma 07:18


nem is tudom ki volt olyan ostoba "AGYATLAN" liba, hogy azt írta, hogy a nyak irányítja a fejet.... pfff

És még másra mondja, hogy agyatlan. VIcc

2011. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
nekem is igazam van, stipi-stopi :p
2011. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
ennyi :D
2011. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Az van neked :D én már hamarabb lefoglaltam :P
2011. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!