Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért könnyebb társat találni mint a férfiaknak? Miért nem éri őket elutasítás?

Figyelt kérdés
Egy nőnek csak akkor nincs párja ha nem akar, egy férfinek meg hogy legyen keményen meg kell dolgozni, sokat kell próbálkoznia.Egy nőnek ezzel szemben nem kell tennie semmit csak várnia hogy jelentkezzen valaki, hogy járni akar vele.
2011. aug. 11. 21:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Aki 35 éves korára egyedül van úgy, hogy szeretne kapcsolatot, ott valami nagy defekt van."


Igen, valami nagy tarsadalmi defekt van, mert ennek a korosztalynak a fele egyedulallo. Hozzam soha nem kozeledik ferfi, es ha en udvarolok, kikosaraznak. Es ismeroseim fele ugyanigy van. MAsik fele meg egyik nehany eves kapcsolatbol vandorol a masik nehany eves kapcsolatba, mindben szenvednek. A felmenoimnel ugyanezt latom. Nem ismerek egyetlen boldog part sem.

35L

2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Héhaver 23:16, igazad van, csak erre kevesen jonnek ra. De igy van, a noknek konnyebb a valasztas, es legtobbszor csak ugy alakul ki kapcsolat, ha a nő egyszeruen megmondja a ferfinak, hogy most mi egyutt vagyunk, es kesz. A ferfi meg addig marad, amig a no el nem kuldi. Sajnos. Ki vágyik erre? Csak az urhatnám nők. Én is krealtam igy kapcsolatot, amikor volt hozza batorsagom, de nem tetszik ez a szereposztas, nem kivanok ilyen kapcsolatban lenni.

35L

2011. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Valaki írta ezt a kényszerszingliséget, erről sem hallottam még, az én környezetemben a lányok kicsinosítják magukat és mindegyikre ragadnak a pasik, kedvükre válogathatnak mindig, van egy lány barátom, egy átlagos lány, és kisminkeli magát, felvesz szexy ruhákat és egyszerűen ragadnak rá, én meg hiába teszek sokkal többet hogy jó legyek a nőknél semmi, pedig még én megyek hozzájuk "udvarolni" dehát amíg válogathatnak bőven addig mindig akad jobb pasi, ezt igazságtalannak tartom, ja és nem szép lányokhoz megyek oda hanem átlagosakhoz.

"


Nem tudom, milyen korosztalyrol es milyen talalkozasi helyekrol van szo. De az nem a teljes női es ferfi nem, hidd el.:) Talan egyetlen tinidiszkóban tapasztaltad ezt, vagy a sajat osztalyodban?

Vagy mindenhol, ahol megfordulsz? Ksimonkelve jarnak a lanyoka kozertbe nalatok, vagy csak Te vagy az, aki csk a akismonkelt lanyokat veszi észre?...


De nem ismersz mas varosokat, falvakat, iskolakat, tarsadalmi rétegeket. Nyiss, ez nem a Te kozeged, menj mashova, ne sajnald veszni hagyni az igaztalan kapcsolati szálaidat, amik oda kötnek, mert nem érnek annyit, ennyi.

Majd meglatod, csak legy bator!

A kenyszerszingliseget ird be a google-ba, vagy szigliség, mind1, dőlni fog az infó.

Vagy olvasgasd a NőkLapjaCafé forumait az itteni helyett, ott csupa egyeduallosagtol szenvedo lany van, talan tudsz hasznos ismeretsegeket kotni ott, ha szeretsz a neten ismerkedni.

35L

2011. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"NőkLapjaCafé"


pont ez azon oldalak egyike, amitől hányni lehetne.

2011. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"az én környezetemben a lányok kicsinosítják magukat és mindegyikre ragadnak a pasik, kedvükre válogathatnak mindig, van egy lány barátom, egy átlagos lány, és kisminkeli magát, felvesz szexy ruhákat és egyszerűen ragadnak rá"


És lesz is belole kapcsolat? Szerintem csak azt latod, hogy sok ferfi erdeklodik irantuk... de azt mar nem, hogy a lanyok elkuldik oket, mert nem tetszenek nekik... azert nem latod, mert azalatt avval vagy elfoglalva, hogy Te is udvarolsz, rajzol korulottunk, es fogadod a visszautasitast...:)


[link]


35L

2011. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

23:16 (héhaver) nagy marhaságot írt.


Amit a 23:08-as válaszoló írt, az a tény!

NEM a nők választanak, hanem ez valóban felesben megy. Ha a férfinak nem kell a nő, akkor nem megy oda felszedni a nőt, vagyis a nő hiába reménykedik.


21:37 is marhaságot írt.


Ha a férfi nem egyezik bele, akkor a nő egyedül marad.

Ha nem tudnád, a nő meg addig marad, amíg a férfi el nem küldi.

2011. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

tegnap 22:49


a videóhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy van akinek volt gyerekszobája és tud kulturáltan reggelizni...

2011. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Héhaver, nem hsizem el, hogy Szerinted a video arrol szol, hogy a fiu nem tud kulturaltan reggelizni...!!!!

35L

2011. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
értem, hogy miről szól a videó. de a lényeg szerintem akkor is az, hogy nem minden férfi-fiú-srác ilyen! mindenkinek meg van a lehetősége, hogy megválogassa a partnerét. ennyi
2011. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Sajnos egyet kell, hogy értsek a fent írt sorokkal. Méghozzá elég nagy mértékben, de oszlopméretű betűkkel írnám, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK! Ne felejtsük el, hogy ha a másik szemszögéből nézzük a dolgokat, tkp. ugyanattól tartanak, amitől mi, férfiak is. Azt gondolom, azért van nehezebb dolgunk, mert mi sohase várjuk el egy nőtől, hogy kocsija, háza stb. legyen, a lányos apák részben ezeket amúgy is megadják Nekik! Megjegyzem, ebből se mind és férfi is van ilyen, akit "elkényesztetnek". Viszont azt gondolom, hogy 20-25, de főleg 30 felett már más értékek kerülnek előtérbe, függetlenül attól, hogy másban szocializálódott egy most 40/30/20 éves stb. Nekünk nem volt Facebook gimis korunkban, nem is hiányzott. Viszont lássuk be, hogy míg egy tininek lehetősége van gimiben/sportkörben/neten/szórakozóhelyeken/buszon/vonaton stb. ismerkedni (többnyire a saját korosztályával, azonos érdeklődési körökkel és elvárásokkal), addig egy 30-as 8-12 órát dolgozik naponta, esetleg már kisbabája/gyermeke is van, jó esetben kocsival jár, melóban pedig tegyük fel, házinyúlra nem lő. Egyetlen potenciális ismerkedési lehetőség az Internetes Társkeresők! Én is tudom (és miért ne lehetne), hogy előfordul, hogy egy múzeumban, családi rendezvényen, klubokban, koncerteken stb. jelenik meg a nagy Ő az életünkben, de lássuk be, kisebb esély van rá, viszont épp ezért ilyenkor az ember már TÁRSRA és nem egy numerára, vagy egy "micsubicsipadzserós kopaszkigyúrt, NÉZEDACSAJOMAT?!, bilgécvagyonos" vadállatra vágyik. Lesznek barátaim és haragosaim is, de ez egy fórum, az emberek sokfélék. Sajnos ez a véleményemen nem változtat, a tapasztalatainkat pedig nem irányítjuk, hanem szerezzünk az életben.


Kellemes napot mindenkinek. :)

2014. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!