Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frigid vagyok? Vagy válogatós?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigid vagyok? Vagy válogatós? Lekéstem vmiről?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Még nem volt barátom, nem is csókolóztam. Nem szeretném, h azt gondéjátok, h beképzelt vagyok, de ettől függetlenül lehetett vna barátom, volt, aki udvarol nekem. Vmiért mégsem jött össze egyikkel sem. És félek, h most is több ffi(már ezt kell írnom, mivel 15-32 év közöttiek)udvarolgat nekem, de egyszerűen félek, h mi lesz ha megérintenek, megfogják a kezem, csókot akarnak adni. edig higgyétel el, h semmire nem vágyom jobban, mint arra, h végre én is párt találjak. De félek, attól is félek, h mit sólnak majd ahhoz, h szűz vagyok? Ti mit gondoltok?
2011. aug. 11. 22:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Utolsó miért gondolod, hogy alázza őket? Azért mert nem jött össze mindenkivel aki kinézte őt magának? Jajj úgy bírom az önérzetes embereket akik kiállnak az elnyomott férfiakért akiknek nincs sikerélményük...


Amúgy pedig sztem ne izgulj kérdező: akivel odáig el fogsz jut, hogy történjen valami, azt nem fogja zavarni hogy szűz vagy még.

2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Bocsi nem utolsó hanem

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:10

2011. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindenkivel összejönnie, de azért ennyire válogatós ne legyen már, hogy csak filmsztár kaliberű emberekkel áll szóba, ez vicc, mire ilyen nagyok az igényei?
2011. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem filmsztár kaliberűekre hajtok. Nem tudom, h mi a gond. Nagyon el vagyok keseredve. Perse vannak igényeim, de azok 75%ban belső és csak 25%ban külsőséges dolgok.
2011. aug. 11. 23:28
 15/32 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, nem vedd már fel a piszkálódását...
2011. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
én is 19 éves vagyok. egy barátom volt eddig az is 18 évesen. szerintem nem vagy lekésve semmiről:) ha több pasinak is kellenél akkor ez a te döntésed h kivel kezdesz kapcsolatot. tetszik a srácok közül valaki? vagy most nincs is olyan?
2011. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Van most egy 26 éves srác, aki érdeklődik irántam és szívesen megismerném :) Remélem, h jól alakul minden, de féle, h 26 évesen nem akar szűzlányokkal "szenvedni"
2011. aug. 13. 21:52
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
el se olvastam a válaszokat, meg a kérdést sem, mert
2011. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
nyugodtan mond el neki h az vagy:) akár tetszik neki akár nem, ez van:) nem hinném h zavarná. ha meg igen akkor ennyit arról h úgy szeret ahogy vagy. nem kell félned nem vagy frigrid:) én is elég "válogatós" vagyok, de el is határoztam (első barátom óta) h az is maradok, mert szerelmes szeretnék lenni végre, nem jövök össze valakivel azért csak hogy legyen valakim:)
2011. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
*frigid
2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!