Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frigid vagyok? Vagy válogatós?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigid vagyok? Vagy válogatós? Lekéstem vmiről?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Még nem volt barátom, nem is csókolóztam. Nem szeretném, h azt gondéjátok, h beképzelt vagyok, de ettől függetlenül lehetett vna barátom, volt, aki udvarol nekem. Vmiért mégsem jött össze egyikkel sem. És félek, h most is több ffi(már ezt kell írnom, mivel 15-32 év közöttiek)udvarolgat nekem, de egyszerűen félek, h mi lesz ha megérintenek, megfogják a kezem, csókot akarnak adni. edig higgyétel el, h semmire nem vágyom jobban, mint arra, h végre én is párt találjak. De félek, attól is félek, h mit sólnak majd ahhoz, h szűz vagyok? Ti mit gondoltok?
2011. aug. 11. 22:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%
szal mert ez egy tipikus példája annak, hogy a lányok a hülye kislányos kényszerképzeteikkel generálják a saját problémájukat. MEGÉRDEMLED, te válaszottad ezt, ne sirjál itt nekünk.pont
2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 IQnindzsa ***** válasza:
100%

utolsó... te egy segg vagy.

Kedves kérdező... Csak egyet tudok mondani. Mindenki a saját tempójában fejlődik. Az igény megvan benned arra h legyen valakid. Akkor nincsen baj. Jönni fog majd az a fiú akit úgy érzel ,hogy érdemes vele. Ne félj semmitől. Ha egy fiú nem ért meg téged akkor NEM VALÓ melléd. Amelyik megérti ,hogy tapasztalatlan vagy az segíteni fog. Közel fog hozzád kerülni és természetesnek fogod érezni ami veled történik. Ne félj semmitől. nincsen semmi gond veled!

36/f

2011. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Már értem miért utasít el 100 nőből 90. :(


21/f

2011. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hidd el az csak előny, hogy nem keféltél fűvel fával !, egyre jobban értékelem az ilyen lányokat.
2011. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egy szűz nő milliószor könnyebb helyzetben van, mint egy szűz férfi. Utóbbi ha 20on felül is az, hangyányi esélye van változtatni rajta.
2011. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
én 21 évesen voltam elöször lánnyal. kicsit hard volt a megelözö 3 év (sirás, depi, pszichologus), de véletlenül összejött.
2011. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Jó neked utolsó, hogy pont időben avattak férfivá. Én a 23 évemmel már elkéstem.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
nem lettem töle férfi.
2011. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mindenesetre biztosan érettebb. Legalább nem kell teljesen magadba zuhannod, ha a szexről esik szó.
2011. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nem lett semmi jobb attól, hogy sexelek. sex után is rossz kedvem van néha.
2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!