Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az igazi party ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az igazi party ribanc?

Figyelt kérdés
Szerintetek kik számítanak igazi partyk*vák?
2011. aug. 12. 22:51
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*nak
2011. aug. 12. 22:53
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
te
2011. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

akik minden péntek este csapatják valahol, és a véégn egy ágyban kötnek ki egy pasival akit nem is ismernek..


én si járok bulizni de csak ésszel.. pia haverok és adunk az érzésnek. :)

2011. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
akik összefekszenek minden jött mentel 1-2 hét ismeretség után.
2011. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét? 1-2 másodperc!!
2011. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Nálam már az is annak számít,ha minden hétvégén bulizik,iszik,dohányzik.
2011. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Sztem már én is annak számítok. Ugyan nem fekszem le senkivel,sőt, csókot se kapnak a pasik, de minden péntek-szombaton rázom a seggem a kedvenc klubjaimban, elfogadom az italmeghívásokat és cserébe vonaglok kicsit plusz hagyom magam tapizni. A jelölteket előre figyelmeztetem, h nem kapnak ettől többet, én csak táncolok... szóval nem bszok át senkit. Úgy vagyok vele, hogy amíg nem bántok meg senkit, nem ártok vele senkinek, nincs párom, akinek rosszul esne, fiatal és szabad vagyok, addig miért ne élvezhetném ki a pörgős éjszakákat és a csodálókat?
2011. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
nem az számít partykurv@nak aki minden héten bulizik és esetleg lefekszik egy sráccal aki bejön neki.Az számít annak ha akárki alá beveti magát, és ha konkrétan úgy megy el bulizni hogy őt ma meg kell hogy dVgja valaki.
2011. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Aki bepiál és a szoba közepén szopja a kukimat és kiszállok a szájából, hogy megmutassam az éppen kaputelefonáló barátnőjének, hogy milyen szép a fa.szom, mert előtte megígértette velem. Mármint a szopógép, hogy a másiknak megmutatjuk. De az elkapta fejét, pedig pont akkora fa.szhajhász az is. Na, na? ... :)) 23F
2011. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23:12 lol
2011. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!