Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az igazi party ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az igazi party ribanc?

Figyelt kérdés
Szerintetek kik számítanak igazi partyk*vák?
2011. aug. 12. 22:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
38%
tegnap 23:12 Te szűz k***va vagy... Igazán szégyen a mai felfogása az embereknek. Nem k**vaként kell élni, mert lehet, hogy egy csávónak ez bejön, de csak addig, míg ebből neki "haszna" van. Az eset után már csak max azt mondja a haverjainak, hogy "tegnap fogdostam egy jó kis ribit stb..". Ha a saját nemedet pedig csak ennyire tartod, mint egy útszéli, akkor nagyon sajnálatos vagy a többi hasonlóval együtt, akik már azt se tudják mit csináljanak "jó dolgukban". Igazi Party ribanc vagy és azok is, akik leállnak beszélgetni egy fiúval egy ital reményében és talán utána le is sz**ják őket. Gratulálok...
2011. aug. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%

Vadidegenek véleménye nem fog megakadályozni abban, hogy jól érezzem magam. Nem fogok börtönben élni csak azért, mert az emberek többsége így ítélkezik. Szeretem élvezni az életet, élvezem, ha táncolhatok, és élvezem, ha a férfiak legyeskednek körülöttem, fordított esetben, gondolom, egy férfi is nagyon élvezi, ha a hölgyek koszorújában találja magát, de mégsem lesz belőle ribanc, csak népszerű pasi. Mindenesetre köszönöm a gratulációt, és tényleg nem fogom semmivel sem rosszabbul érezni magam később, mikor élvezem, hogy élek. Te meg ücsörögj nyugodtan otthon és nézd a tv-t. Nekem mindegy :)


A szűzkrva partyribanc voltam

2011. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%

"Nem fogok börtönben élni csak azért, mert az emberek többsége így ítélkezik. Szeretem élvezni az életet, élvezem, ha táncolhatok, és élvezem, ha a férfiak legyeskednek körülöttem, fordított esetben, gondolom, egy férfi is nagyon élvezi, ha a hölgyek koszorújában találja magát, de mégsem lesz belőle ribanc, csak népszerű pasi. Mindenesetre köszönöm a gratulációt, és tényleg nem fogom semmivel sem rosszabbul érezni magam később, mikor élvezem, hogy élek."


lol. Először tanuld meg,hogy mi az élet,aztán élvezd


(Megsúgom,hogy nem csak ez az élet. Nagyon nem.)

2011. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:49


Igazad van.Én is így gondolom ezt:)Ha a férfiak megtehetik azt hogy összefekszenek minden nővel stb úgy hogy nem szólják le őket emiatt akkor legyenek már arra tekintettel hogy a nőket se szólják le mert idegesítő ez a pofázás:)))

Bassz.átok meg a nők is ugyanolyan emberek.A nőknek is van egy életük amit úgy akarnak élni hogy jó legyen és élvezzék is.Akkor ezért miért kell őket leszólni??

Nem egyértelmű hogy a nőknek a férfiakkal kell foglalkozni??? mert nekem az...Na én akkor azt üzenem minden "party ribanc"-nak (vagyis normális nőknek)hogy:éljék úgy az életüket ahogy ők szeretnék és ne mások elvárásai szerint és élvezzék ki minden percét ;)

Amelyik férfinek ez fáj azt már csak sajnálni tudom hogy milyen nyomorult egy élete van ;)

L19

2011. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:49


jaj bocs elnéztem azzal értek egyet amit bemásoltál ;)

2011. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Beton 23


de neki ez az élet!!! akkor neked ez miért fáj ennyire??? milyen nyomorult életed van neked is ;)

2011. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
24%

Azt jól elkúrta,ha azt hiszi,hogy ez az élet!

Már megbocsáss,de nincs nyomorult életem.

2011. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy képzeld,én is néha eljárok "a klubba",de nem azért amiért amiért a többi. :)
2011. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik amiért nem kell.
2011. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
beton ugyérti hogy élvezi az életét ez olyan hogyte élvezedh ogy itt b.sztatod a billetyüzetet ahelyet hogyi tt szövegelsz élvezd az életed vagy ha nekedez az élvezet fura ember lehetel..... és igaza van hogyha a férfiak lefeküdhetnek sok csajjal akkor a csajok nem kérdem én?
2011. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!