Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az igazi party ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az igazi party ribanc?

Figyelt kérdés
Szerintetek kik számítanak igazi partyk*vák?
2011. aug. 12. 22:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

lehetel..... hogyne.

Hidd el, eléggé élvezem az éltet,nem is gondolod mennyire... :)

2011. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A partyribanc vagyok...kinek ez, kinak az az élvezet... senkinek sem kellene leszólni ezért a másikat... van, aki a horgászatért rajong, én speciel elunnám az életem, de másnak meg az az élvezet. Engem nem az zavar, hogy mások másképp élvezik az életet, hanem az, hogy mindenki azt hiszi, csak az a jó, csak az a helyes, amit ő tesz. Pedig mindenkinek a saját döntései a helyesek, nem lehet rangot felállítani. És elítélni sem kell azt, aki mást élvez.

És azoknak akik úgy gondolják, szerintem csak ebből áll az élet: nem, cseppet sem. Ebből csak a péntek-szombatok állnak :D Egyébként rengeteg más dolgot csinálok, ami szintén élvezetet okoz...lovagolok, hagyományt őrzök, íjászkodok, írok, rajzolok, zenélek, énekelek, és nem csak bulikban táncolok, hanem egyébként is életem részét képezi a néptánc és a színpadi tánc. Nekem ez az élet...minél változatosabban, pörgősebben, egy perc megállás nélkül. És igen, ebbe beletartozik a partyribanckodás is. Vagy szűzkrvulás :D Merthogy az is vagyok elvileg mert nem smacizok,szopok és kefélek...

2011. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Akkor alázatosan kérem, hogy megbocsáss!


(Bár tény,hogy szűzkurv@ vagy,a többi tevékenységed figyelemreméltó!)

2011. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:58


Tulajdoonképpen hány éves vagy?

Tényleg szűz, vagy csak nem nyomod a bulik közepén?

Mert gondolom azért sexelsz is néhe, nem?

2011. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
22 leszek pár hét múlva. És igen, élek szexuális életet, van egy állandó partnerem, aki kielégít minden téren. Amikor nincs kapcsolatom, akkor is állandó partnerrel vagyok, nem tudok idegenekkel lefeküdni, sem olyanokkal, akikről úgy érzem, hogy csak ha "nincs ló, jó a szamár is" alapon tenném. Inkább várom a tökéleteset és szenvedek hónapokig a vibrim társaságában, minthogy akárkinek odaadjam magam. Ezért lehetek szűzkrva....de az meg igenis jól esik, amikor tánc közben érzem egy férfi közelségét és azt, hogy kíván engem. Ez épp olyan jól esik, mikor megdicsérik az új hajamat vagy a szememet. Egyszerűen jó érzés és kész. De mindig figyelmeztetem ezeket a férfiakat, hogy csak táncolunk, és semmi több nem lesz sem aznap éjjel sem később. Tehát nem játszom velük és van választási lehetőségük. Előfordult már, hogy a kijelentésem után elnézést kért és továbbállt, mert ő mást keres. Én pedig megértettem. Ennyi.
2011. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A "szűz party ribancnak" üzenném,hogy nem elítélendő a felfogásod és ne foglalkozz mások véleményével te így érzed jól magad és valljuk be melyik nő nem csábult még el egy-egy buliban? ;)
2011. aug. 13. 16:52
 27/29 anonim ***** válasza:
Végigolvasva a hozzászólásokat megerősödött bennem a tény hogy az emberek irigyek.
2011. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Na ez már biztos :)
2011. aug. 17. 13:37
 29/29 anonim ***** válasza:
Kesha
2011. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!