Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kérdés azoknak szól akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés azoknak szól akik meg csalták a párjukat, csak ők válaszoljanak?

Figyelt kérdés

1.Miért tetted,mi volt az oka?

2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....?

3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..?

4.Elmondtad a párodnak?

5.Hány pároddal csináltad meg?

Kort és nemet is írnátok létszi!

Csak olyanok válaszoljanak akik megtették...

Előre is köszönöm


2011. aug. 14. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor 20 voltam,most 22/l,azóta azzal a pasival vagyok,akivel megcsaltam és vele sohasem tenném :)

1-nem volt komoly kapcsolat,másmilyen volt,mielőtt a barátom lett,nem volt elég magabiztos se a sex terén se sehol,nem lehetett eljárni vele sehova

2-szórakozóhely(csók),szex az ő szobájábsn

3-lsd előző

4-igen

5-csak ezzel az egyel

2011. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Móókuci ***** válasza:
100%

1.Miért tetted,mi volt az oka? Mert egyszerűen nem tudtam kiszeretni belőle. Az orromnál fogva vezetett. Mindig azt mondta,amit hallani szerettem volna. A barátom pedig eléggé hanyagolt. Amikor csak találkoztunk,veszekedtünk,akár órákat is.

2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....? utcán

3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..? csók

4.Elmondtad a párodnak? könnyek között,de el (nagyon megbántam. Többet biztos nem tenném..)

5.Hány pároddal csináltad meg?1

2011. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

1.Miért tetted,mi volt az oka? ~ Kellett már valami változás.

2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....? ~ másik helyen

3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..? ~ csak csók

4.Elmondtad a párodnak? ~ nem, de elmondták neki

5.Hány pároddal csináltad meg? ~ 1el, de őt két emberrel



18L

2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!