Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok rólam a helyében? Durva hogy megtettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval van egy srác akivel kb 3 hete ismerkedtem meg egy buliba akkor smároltunk stb.Akkor nagyon oda lettem érte minden nap csak rá gondoltam direkt mentem bulizni hogy hát ha találkozunk de aztán nem volt ott!Megfogattam ha kedvez a szerencse találkozunk és rámászok mert nagyon vonzódok hozzá és csak rajta járt az eszem!Most hétvégén kedvezett a szerencse ott volt és már rá is tapadtam úgy éreztem hogy ő is azt érzi amit én és mondta is bár lehet hogy hazudott nem tudom!Na az a lényeg hogy annyira elcsavarta a fejem hogy képes voltam szexelni vele egy parkban!Szóval másnap felhívott hogy ma is megyek-e buliba,mert akkor ő is eljön!El is jött de most nem szexeltem vele pedig rá akart venni!Szóval azt mondta felhív de még nem tette és szerintem akkor annyi volt nem érdeklem sőt biztos egy ribancnak hisz!Pedig én imádom!18/L
2011. aug. 15. 23:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

ne fárassz minket kaptál elég választ fogd fel amit csinálsz azt ribancságnak hívjak.

ha a fejed tetejére állsz ez akkor is így van....

menj vissza a barátod faszára és hallgass.


és a kérdésedre a válasz igen pontosan ahogy fogalmaztál ribancnak hisz.

2011. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Jól van ezt én el is fogadom!De viszont azt nem hogy ilyet írsz hogy szájba versz!Verd szájba magadat!
2011. aug. 16. 00:35
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

te félsz.

én megadtam mindent címet házszámot....nem félek senkitől és semmitől a véremet megcsapolom bárki előtt gyenge vagy.....még az élethez is nevetséges vagy hallod......:D:D:D:D:D: kb 2óra az út oda.....ha lesz időm és ha arra fele járok dobok 1 privit.

2011. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Solarian ***** válasza:
aCpAoLcIaPlSyOpto itt laksz a közelbe! Egy sör?
2011. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

1 jó hideg ászok jöhet?

:D

2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Solarian ***** válasza:
Alap
2011. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
és még hülye is vagy,hogy idegeneknek kiadod a címed:D
2011. aug. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Istenem ennyi gyökeret wazzz! Lefeküdt vele, és akkor mi van? Még ha csak egy éjszaka volt akkor is! Jó volt? Ha igen mi a probléma? Ha egy pasi csinal ilyet az kaszanova, egy nö meg ribanc? Na ne már! Nem a 19. században vagyunk! Aki leribancozta annak meg annyit mondanék hogy nézzen magába utána alkosson ilyen éles véleményt!
2011. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki a címem nem vagyok azért olyan hülye!Utolsó válaszolónak pedig köszönöm!Legalább te megértesz!
2011. aug. 16. 11:11
 30/31 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az utolsó hozzászólóval én is egyetértek és ne r*banozzon itt senki ,mi értelme nem ismered a lányt, az érzéseit azt se hogy mi zajlott le akkor benne mikor odaadta magát ,egyébként max máskor okosabb leszel ennyi egy jó éjjszaka semmi más :D ne érdekeljen az emberek véleménye . Fiatal vagy élvezd na azért ilyen éjjszakákkal óvatosan :D még a végén baj lesz 17L
2011. aug. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!