Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok rólam a helyében? Durva hogy megtettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval van egy srác akivel kb 3 hete ismerkedtem meg egy buliba akkor smároltunk stb.Akkor nagyon oda lettem érte minden nap csak rá gondoltam direkt mentem bulizni hogy hát ha találkozunk de aztán nem volt ott!Megfogattam ha kedvez a szerencse találkozunk és rámászok mert nagyon vonzódok hozzá és csak rajta járt az eszem!Most hétvégén kedvezett a szerencse ott volt és már rá is tapadtam úgy éreztem hogy ő is azt érzi amit én és mondta is bár lehet hogy hazudott nem tudom!Na az a lényeg hogy annyira elcsavarta a fejem hogy képes voltam szexelni vele egy parkban!Szóval másnap felhívott hogy ma is megyek-e buliba,mert akkor ő is eljön!El is jött de most nem szexeltem vele pedig rá akart venni!Szóval azt mondta felhív de még nem tette és szerintem akkor annyi volt nem érdeklem sőt biztos egy ribancnak hisz!Pedig én imádom!18/L
2011. aug. 15. 23:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Mint egy k.rva de hát pénzt nem adott?!:D
2011. aug. 16. 00:15
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Budapest-4.kerület-Baross utca 42.be lakom fsz 11 gyere és törjük be egymás fejét.
2011. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

pénzt sem adott akkor ezek szerint lejjebb süllyedtél mint 1 utolsó kibacott bárcás retkes ku.rva.

ingyen és bérmentve kapott meg.még 1 royalt se vett neked.....?látod tee ez a szánalmaspffffffffffffffff

2011. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu, így csak a 20s iqju k*rvák beszélnek, bár ha nem is nem kell ahhoz kvnak lenni, hogy arra használjanak, agyilag fel se fognád
2011. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
H.lye!Amúgy lány vagy vagy fiú?Ha lány vagy szembe szállok veled ha fiú akkor meg ratyi vagy hogy itt "rib@ncokkal" keménykedsz!Amúgy gyere el te,te akarsz annyira megverni!Priviben megírom a címemet,ha akarsz verekedni ha nem akkor meg örülj mert jó állapotban marad a fejed!:D
2011. aug. 16. 00:22
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ribancként viselkedtél, ne várj sokat, majd ha megint rájön a dughatnék, felhív és te meg eldöntöd, hogy megteszed-e neki megint.
2011. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
19 éves fiú vagyok jöhet privibe a címed.
2011. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?A kérdésben normálisan írtam!Az meg hogy a kommentben megvédtem magam!Hát nekem ne írjon ilyet hogy szájba ver mert akkor tőlem se várjon jobbat!Ha csak azt írja hogy ribanc vagyok az elfogadom de még utánna írta hogy szájbaver!Ennyi!
2011. aug. 16. 00:27
 19/31 A kérdező kommentje:
Nah fiú vagy szóval akkor ratyi vagy!Fogadok egy fiúval sem mernél így beszélni!Mert beszari vagy!
2011. aug. 16. 00:29
 20/31 A kérdező kommentje:
Elküldtem!
2011. aug. 16. 00:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!