Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék 17 évesen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék 17 évesen, ha nem volt még barátnőm és egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

most júliusban leszek 17 és eddig még 1 bnőm se volt, ami a legaggasztóbb h állandóan 1edül vagyok haverjaimtól teljesen elfordultam így magamra maradtam, ami miatt nem merek lépni 1ik csajnál se az nem más a fogam.. van pár rossz fogam és nem mernék 1ik csajjal se csókolózni, gondolkoztam már órák hosszat a fogászat fogalmán h mennyivel jobb lenne utána, de nem merek elmenni, szégyenlős vagyok nem az a szókimondó tipus, az eddigi életem teljesen hiába való volt csak szenvedek 1edül :( pedig ez lenne a legszebb időszak amikor találhatnék 1 csodás bnőt de így?!

attól félek h idővel kimaradok ezekből a dolgokból.

most hírtelen ennyi jutott eszembe ha vmi felmerülne még írok, lécci írjanak olyan hasonló helyzetben levő srácok és csajok mint én

köszönöm nektek


2009. ápr. 14. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én egy 17 éves csaj vagyok és már egy jó ideje tetszik egy 21 éves srác,mindennap dumálunk meg minden ,de nem merem neki elmondani mit érzek.Meg is lett az eredménye megy ki külföldre és igy az utolsó esélyem is elszállt.Neked csak annyit,bátorság és kezdeményezz a csajokkal nyugodtan beszélgetést.
2009. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, am vannak csajok akikkel megtalálnám a közös hangot nem élőben hanem msnen :S

bókolás az jólmegy, meghát emo vagyok még szerencsém h csak a fogaimmal van gond, külsőleg jól nézek ki (:

volt pár csaj akivel jól elvoltam myvipen utána msn-en és végül telefonig eljutottam velük de többet nem merem a fogaim miatt :$


am nagyonfélek a szuritól magától a fúrástól nem, de pl ha kikell húzni az 1iket nah sztem elbőgném magam..

2009. ápr. 14. 18:44
 13/18 A kérdező kommentje:

17.15 ös

Miskolci vagyok, de azért örülök h felajánlottad a lehetőséget élnék vele ha lehetne ^^

2009. ápr. 14. 18:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha már a telefonig jutottál az jó,akkor hivd meg a csaj egy fagyira.
2009. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nah figyi öcsi, ne haragudj, elég őszinte leszek.

Egy: Az emo kiment a divatból, ma már gáz, nagyon-nagyon gáz, ez a rendes lányok (nem azt mondom, hogy emok között nincsenek) szemében már mínusz egy pont.

Én a helyedben erről marha gyorsan leszoknék.


Kettő: A fogorvoshoz még idén talán jó lenne betámolyogni, mert pár hónap, és nem csak tele lesz a szád lyukas fogakkal, bűzleni is fog már méretekről.


Három: A barátnődet nem úgy fogod megtalálni, hogy a gép előtt ülsz és nyavajogsz.


Ne legyél papucs, légy férfi.

Ennyi.

2009. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

akk úgymondom h emo külsőm van, csak ha azt írom h "külsőm" 1 ből emoznának úgyis, de most már leírtam


Én csak én vagyok mostmár remélem érthető :)


nyárig várok akk már nemlesz suli és rászánom magam h elmenjek, mert nem szeretnék a gép előtt megöregedni úgy h közbe fog nélkül maradok


de nem merek máshogy kezdeményezni csak először így, az az ember aki nem félénk, könnyen mondja h ne ismerkedjek msnen v vipen, pedig számomra ez jelentené a sikert nemrég 1 kapcsolatban lévő csaj elkérte az msnem mondván h szimpatikus vagyok számára nah most bármikor találhatnék csajt


am köszi a válaszokat

2009. ápr. 14. 20:44
 17/18 anonim ***** válasza:

"meghát emo vagyok még szerencsém h csak a fogaimmal van gond, külsőleg jól nézek ki (: "


ez a kettő kizárja egymást..Na jó nem akarlak sértegetni,de ha talán kicsit megkomolyodnál,nem öltözködnél ugy mint egy b.zi,gondolom a hajad is oylan,a lányok sem ugy tekintenének rád..

2009. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

abszolút nem öltözködöm, úgy most 1 répanaci elfér nem?

és emiatt még nem kaptam visszajelzést h rosszul öltözködnék v a hajam rossz

sok csajnak teccik

2009. ápr. 14. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!