Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember akinek 25 körüli korban lett először párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült végre párt találni? Hogy reagált a párotok mikor megtudta hogy ő nektek az első? Ilyen korban sajnos nagyon nagy a lelki teher, sikerült beilleszkedni a párkapcsolatba?
2011. aug. 17. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

én ilyenkorú vagyok és nem volt még párkapcsolatom.most kivágnám azt a részt hogy miért alakult így mert nem ez a kérdés...

most kinéztem egy lányt és valszeg tavasz második felében vagy nyárom megkérem hogy járjon velem.azzal számolok hogy nem leszek bajnokforma az ágyban de nem félek.mitől is kéne?hogy megver a lány vagy mi? sokan a magamfajtákat azonosítják az ilyen vv szűz kategóriás figurákkal,na az az igazi általánosítás.én az a fajta ember vagyok aki bár nem volt még nővel minden fontos téren talpraesett...az a fajta személy akit sokan vinnének magukkal egy kocsmai búnyóhoz vagy húzós focimeccsre.magamból kiindulva soha nem tartottam lúzerságnak azt az állapotot amiben vagyok.ami kellemetlennek igérkezik hogy nem tudom mi kell a mai lányoknak:hány sms-t kell küldeni "szeretlek"szöveggel/nap és hányszor kell egy randi alatt megdicsérni a sminkjét ruháját meg mianyavaja

2012. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves előzőnek:


Olyan lányt ne akarj magadnak, aki nem téged akar, hanem paramétereket (elvárások megjelenésről, sms-ek számáról, márkás zokniról, etc...).


Nyugodtan add önmagad, ennek bár hátránya, hogy sokkal nehezebb párt találni, előnye viszont, hogy normális párod lesz, a felszínes többségtől eltérően. Tudom, a mai világban ezt nehéz elérni és idő kérdése, de amondó vagyok, vagy normális pár, vagy senki.

Te mire vágysz? Erre, vagy másra? ;)

2012. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

nyilván normálisra vágyom. csak ez már eléggé fedőszöveggé vált "azért nincs senkim mert az igazit keresem",manapság ezt sokan úgy szinkronizálják le hogy" voltaképpen azért nincs senkije mert is nem kell senkinek". én is úgy lettem nevelve hogy ne szórakozzunk,bujálkodjunk fűvel fával,csak mikor az ember azt látja hogy rajta kívül mindenki azt csinálja akkor nincs kellő visszatartó erő.normális pár?hát ne késlekedjen mert ketyeg az óra és idővel én is olyan leszek mint a többi "mai fiatal"

ha pedig belekerülök egy olyan kapcsolatba ahol nem vagyunk összeillők a lánnyal..nos úgy is ő dob ki hamarabb.pont azért mert én annyi idő óta a magam úra vagyok hogy nem ismerem az effajta praktikákat hogy miképp kell pitizni a csajoknak,nem lettem még beidomítva szal még nyers vagyok e téren

2012. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!