Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember akinek 25 körüli korban lett először párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült végre párt találni? Hogy reagált a párotok mikor megtudta hogy ő nektek az első? Ilyen korban sajnos nagyon nagy a lelki teher, sikerült beilleszkedni a párkapcsolatba?
2011. aug. 17. 19:01
1 2 3
 11/23 smilenit válasza:
Én 25éves lány vagyok,és kb. egy hónapja voltam először pasival,nem azért mert valami nem volt rendben velem,egyszerüen csak nem az eddigiek voltak azok,akikkel szerettem volna együtt lenni. Nem kell ezt szégyelni,én is igy tettem,de mikor már pár alkalom után nem jött össze a szex,akkor elmondtam,hogy mi a helyzet. A srác ezek után mégjobban értékelt,pedig ő nem mondható egy tedd ki had' hüljön pasinak,sőt! Szóval,ami a lényeg a lényeg,mondd el,a kellő pillanatban,mikor már arra kerülne a sor,ott már úgysem lesz megállás!:)
2011. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ilyen fiúm. pont 25 volt, én vettem el neki. Nem kertelt bevallotta h én voltam az első. Kicsit ledöbbentett, de elfogadtam. Jó viszony alakult ki köztünk, ami a szakítás után is megmaradt. Azóta volt egy csomó barátnője. Szerintem nem számít egyáltalán.
2011. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, és nem voltam még pasival. :) Aki emiatt lenéz, vagy hülyének tart, az az ő dolga. Nem vagyok sem beteg, sem ronda, sőt, még barátom is volt, egyszerűen csak nem éreztem magam késznek arra, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek.


Szerintem szűzen kevesen halnak meg! :D

2011. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
# 13-as, nem a szexre irányult a kérdésem, hanem párkapcsolatra! :D Amúgy szerintem valószínűleg te még nem voltál igazán szerelmes :|, semmi gond ezzel, én sem lennék olyannal akit nem szeretek!
2011. nov. 23. 23:25
 15/23 anonim ***** válasza:

a bátyámnak kb 26 éves korában volt először párkapcsolata.

de ez nem azt jelenti,hogy előtte nem csajozott,mert becsajozni becsajozott rendszeresen olyan 18-19 éves korától és 150 nőt minimum megcsinált,de nem jött össze senkivel.

felcsípte megdugta heti 1x aztán kész.

aztán 26 évesen elkapták a grabancát.

2011. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A legtöbb olyan válaszadó, aki önmagáról mint (részben) hasonló helyzetet átéltről (átélőről) írt: nőneműek.


Az a gyanum, míg a nők általában büszkék lehetnek, ha sokáig őrzik szüzességüket, addig egy pasira nézve kissé hátrányos.


Na de a kérdező konkrét problémájára térve -mivel ő nem a szüzesség kapcsán kérdez, hanem kifejezetten párkapcsolattal összefüggésben-, szerintem sincs különösebb jelentősége annak, hogy hány évesen alakul ki életében először tartós.


Egyébként meg van úgy, hogy a körülmények eleve korlátozzák a lehetőségeket, akár évtizedeken át (kis településen lakik (és nem oda született) ; anyagiak (pl. alig van lehetősége mozgalmas helyre utazni) ; betegség, stb.). Ilyesfajta körülményekről ráadásul nem tehet az illető.



Egy férfi.

2011. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tartom túl jó ötletnek egy párkapcsolatot hazugsággal indítani..."


Minden párkapcsolat hazugsággal és képmutatással indul. Sőt ezekre épül. Nyugodtan közöld vele, hogy még nem volt nőd, de ne csodálkozz, ha rövid távon le leszel építve.

2011. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A kor nem, az ember a fontos!
2011. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, mindenki ezt mondja :) (már hogy nem voltam még szerelmes) Pedig barátommal két évig jártunk, és mégsem történt meg.


Nem tudom, hogy ez mennyire válasz a kérdésedre, de neki is én voltam az első barátnője. Előtte volt már nővel, de járni csak velem járt. Akkor volt 26 éves.

Az biztos, hogy manapság nehéz párkapcsolatot találni, és lassan azt sem nézik értéknek, ami az. Ilyen világban kell élnünk, és sajnos ebben kell valahogy boldogulnunk.


24/n

2011. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, 13-as válaszoló voltam. :)
2011. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!