Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kukutyin1987 kérdése:

Lányok! Szerintetek nagyon kövér vagyok? ( képek ) Mert nem nagyon volt eddig szerencsém a lányoknál.24/F

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 18. 19:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem az ilyen tetszik.

De V nyakú pólót ne hordj, mert úgy barnultál le :DDD

2011. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem fogyj le, már csak azért is mert egészségesebb és több lánynak fogsz tetszeni.
2011. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
úristen nekem nincs ekkora csöcsöm lány létemre :O xd
2011. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hihetetlen mekkora bunkók egyesek.

Ha rajtam múlna itt is 18-as korhatár lenne:S

Sok marha.

2011. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
egyél kevesebb zsírosat;több zöldet,gyümölcsöt :D
2011. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Mézespuszedli ***** válasza:
A takarítás remek zsírégető! ;) Próbálkozz azzal! :D
2011. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mekkora para*ztok vannak itt, kultúráltan is lehet válaszolni(de néhányan még csak hírből sem ismerik ezt a szót!)

A kérdésre válaszolva ,igen van rajtad felesleg ,de a lányok terén valószínűleg a hozzállásod a fő gond, ha már te úgy érzed ,hogy nem vagy elég jó akkor az illető miért lásson jobbnak? Én nem mondom ,hogy fogyózz ,mert ugye mondani könnyű , a változás külsőleg és-vagy belsőleg is rajtad áll!:)

2011. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csatlakozom néhány előttem szólóhoz, diétázz és mozogj kicsit.Minden elhatározás kérdése. A fejedben kell eldöntened, hogy akarsz e vékonyabb lenni vagy sem.Csak te tudsz változtatni magadon.Hajrá!!:-) 24L
2011. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám rád, hogy puhos. Semmi izomtömeged nincs...

Nem vagy vészesen kövér, de ez nagyon a test nagyon nem vonzó. Amúgy nem valószínű, hogy a testalkatod miatt nincs barátnőd, mert egyáltalán nem extrém... máshol keresd a gondot, de ha elkezdesz sportolni, az csak előnyödre válhat.

2011. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!