Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a szerelem első látásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szerelem első látásban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Én még sosem vtam szerelmes és még belém se vtak szerelmesek. :(
2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hány éves vagy ha nem bántalak meg ezzel a kérdéssel?
2011. aug. 18. 22:20
 13/17 anonim ***** válasza:

Sokáig nem hittem benne, aztán egyszer, egy koncerten megláttam egy lányt.. onnantól a koncert már leszarós volt, csak néztem az arcát, a szemét, olyan hihetetlenül szép volt, nem tudtam elszakadni tőle.. Kiszúrta hogy nézem, egymásra mosolyogtunk, odamentem, dumálgattunk, aztán a koncert után kézenfogva hazakisértem.. :) És itt vége is a történetnek, mert akkor épp kapcsolatban voltam, és nem akartam megcsalni az akkori páromat. Utólag már nagyon bánom, hogy nem tettem meg.

Mindenesetre se azelőtt, se azóta nem éreztem hasonlót, talán ilyen csak egyszer történik meg az életben, és ha igy van, akkor én már elb*sztam :D

2011. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
NEM, mert első látásra nem tudod, hogy milyenek a tulajdonságai, anélkül én személyszerint nem leszek szerelmes. Max abba, hogy nagyon tetszik, ennyi.
2011. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"első találkozásra" szerelemben hiszek. egy tartalmas 1-2 órás beszélgetés után már sok minden kiderül, és alaposan szemügyre is tudom venni a leányzót.
2011. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hiszek benne, azóta se tudom kiverni a fejemből.....:)
2012. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sokáig nem hittem benne. Úgy voltam vele hogy akit nem ismerek régebb óta abba nem tudok szerelmes lenni. Hát az élet ezt szépen felülírta.
2022. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!