Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni rendes/átala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni rendes/átalagos lányt?

Figyelt kérdés
Olyat aki nem flegma, nem bunkó és nem a pénzem kell neki. Magyarul milyen helyek vannak, ahol ilyen lányokat lehet találni? Ha esetleg van itt valaki, akire illik a leírás az írhat :D.
2011. aug. 19. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
átalagosat sehol :) rendeset viszont annyira nem nehéz, csak nem könnyű xD
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azt sem árultad el hány éves vagy és milyen nőt keresel.

Gondolom az azért kevés, hogy rendes.

2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Le fognak pontozni, de megírom neked az igazat!


NINCS ILYEN NŐ! (legalábbis 35 alatt)


Persze itt mindenki ilyen, nem számít neki a kinézet a pénz, nem iszik, nem dohányzik, nem jár buliba, és csak a nagy őt várja, miközben a világirodalom klasszikusait olvassa és fáj a szíve, hogy szegény Tatjána és Anyegin mégsem jött össze!

2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azért erősen túlzol utolsó :)

Én 22 vagyok, sosem volt milliomos pasim és rühellem az Anyegint.

Erős dohányos is vagyok, de más pénzére sosem áhítoztam. Arra igen, hogy nekem sok legyen, ezért vagyok karrierista, de ez azt jelenti, hogy önerőből kívánom elérni. A másé az másé.


Szóval nem mindenki ilyen, mint amit felsoroltál.

Azt meg főleg nem értem miért épp 35 lenne a vízválasztó.

2011. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mit értessz az átlagos és a rendes alatt??

Bulikba is találsz ilyen lányokat.Vagyis legfőképp ott mert ugye a fiatalok mi mást csinálnának hétvégén :D

L19

2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves 12:50, de a kinézetre te is sokat adsz, ha jól sejtem, és kérlek őszintén mond meg, hogy egy csúnya srác akkor sem kellene, ha a belseje tökéletes lenne! Az Anyegin pedig csak egy példa volt, amivel ki óhajtottam figurázni pár dolgot. És azért pont ez, mert nekem a kedvencem a világirodalmi klasszikusok közül, a Hamlet után!

A 35 pedig csak egy szám, ne úgy képzeld, hogy 34 évesen még kis csitri, 36 évesen pedig kész érett nő! 35 környékén, +- pár év!

2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Persze itt mindenki ilyen, nem számít neki a kinézet a pénz, nem iszik, nem dohányzik, nem jár buliba, és csak a nagy őt várja, miközben a világirodalom klasszikusait olvassa és fáj a szíve, hogy szegény Tatjána és Anyegin mégsem jött össze!"


Persze, hogy nem létezik ilyen, hiszem az emberek nem szélsőséges karakterek.Mindenkinek vannak jo és rossz tulajdonságai.Ahogy nincs tökéletes nő, tökéletes férfi sincs.

Tudom, egyszerűbb a büdös k*rva nőket szidni, de sajnos a legtöbb férfi ugyanugy hibás, mint a nők.

Hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem könyvtárban, esetleg kávézókban, parkokban, strandon ismerkedhetsz. Szerintem már első ránézésre látszik, ki az aki, lyan tipus, mint amit te leirtál.Pl. ne az ilyenek között keresgélj:

[link]

2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 McGiorgio ***** válasza:
100%
Állítólag a Marson van élet, ott próbálkozz
2011. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Teli van velük a világ!

átlagos és rendes lánnyal!


Nem értem a pasik miért jönnek mindig a pénzükkel? Most vagy annyi van nekik, mint a Dagobert bácsinak vagy mert nincs?


Ha sok pénzed van, mutasd magad csórónak és add magadat!

Nem árt, ha nem műszőke vagy fekete szolis műkörmös plázacicákra hajtasz!


Akárhányszor végigmegyek a belvárosban tipikus átlagos lányokkal van tele. Gondolom rendesek is, miért ne lennének?


Mit értesz rendes alatt? Eltartja magát és téged is, főz, süt, mos, takarít és lesi a kívánságodat és mellette bevállal minden perverz szart amit kitalálsz + ha megcsalod elnézi?


Mit értesz RENDES alatt?

2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mit jelent,hogy sokat adok?

Fürdök minden nap, alkalmakkor sminkelek, rendszeresen járok kozmetikushoz, de csak szemöldökszedésre (ráadásul ingyen :) ) Mivel a hajam lassan derékig ér, így nem sok baj van vele, megmosom kivasalom és készen van. Sminkelni meg csak akkor szoktam, ha valami csoda folytán nem vagyok késésben, akkor is csak szempillaspirál, mert a többit elfelejtem, hogy feltettem és szétkenem a fejemen.

H Műkörmöt meg ha olyanom van magamnak építek.Ha ezt azt jelenti sokat adok rá, akkor igen.


A csúnya pedig relatív. Én mindig a legcsúnyább emberekben láttam meg a szépet. Egyszer volt csak jóképű párom, de őt is az eszéért és a tág érdeklődési köréért szerettem. Imádta a csillagászatot és a fizikát. Engem lenyűgözött,nem érdekel hogy néz ki. Akik eddig tetszettek rajta kívül, nos egyiket sem tartotta helyesnek és sármosnak senki rajtam kívül. Az egyik értett az autókhoz, oda vissza, órákat mesélt róla, a másiknak fantasztikus humora volt és nagyon művelt ember volt, rengeteget olvasott (nem klasszikusokat).

Nekem jó, a egy fokkal szebb az ördögnél.


Csak a haj és a magasság érdekel.A kopaszság, a hosszú haj és az alacsonyság a kizáró ok. Ennyi hülyeségem nekem is lehet :)

2011. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!